Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Раді Безпеки ООН відбулось голосування за резолюцію, яка передбачає заклик до припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАС, але її не прийняли через вето США
США у Раді Безпеці ООН проголосували проти припинення вогню у війні між Ізраїлем та ХАМАС. Зазначається, що це було відповіддю на резолюцію, яку запропонували до прийняття Арабські Емірати. За думкою посла США, цей текст є "відірваним від реальності" та він потребує змін.
Про це повідомляє видання Reuters. Зазначається, що США та Ізраїль виступили проти цього рішення, адже це, за їх думкою, це лише допоможе ХАМАС виграти час у конфлікті.
"Ми не підтримуємо заклики цієї резолюції до нестійкого припинення вогню, яке лише посіє насіння для наступної війни", - заявив заступник посла США в ООН Роберт Вуд.
Документ підтримали 13 країн, окрім Великобританії. Вона утрималась. США, зі свого боку, запропонували правки до цього проєкту: засудити напади ХАМАС 7 жовтня та визнати офіційну позицію Ізраїля, що під час конфлікту загинуло 1200 осіб та 240 було взято у заручники.
Нещодавно повідомлялось, що Ізраїль розпочав третю фазу наземних операцій проти ХАМАС. Військові країни почали оточення міста Хан-Юніс, яке є найбільшим населеним пунктом на півдні Сектора Гази. У ЦАХАЛ заявили, що знали про підготовку до зриву перемир'я з боку бойовиків і готувались до розвитку подій у разі такого сценарію. Про це розповів начальник штабу ЦАХАЛу Герці Халеві.
"Після 60 днів із початку війни наші сили оточують район Хан-Юніс на півдні Гази. Паралельно ми працюємо над поглибленням досягнень у північній частині Смуги. Той, хто думав, що ЦАХАЛ не знатиме, як відновити бойові дії після перемир’я, помилявся. ХАМАС це сильно відчуває… За останні кілька днів було знищено багато оперативників, у тому числі старше командування", — сказав Халеві.
ЦАХАЛ планує затопити тунелі в Секторі Гази
Видання The Wall Street Journal повідомляло, що у листопаді 2023 року ЦАХАЛ встановив 5 водяних помп для прокачування морської води. За задумом ізраїльського командування, вони за декілька тижнів зможуть прокачати достатню кількість води, якої вистачить для того, аби повністю затопити більшу частину тунелів, збудованих палестинськими терористами.
"Ми не впевнені, наскільки успішним буде прокачування, тому що ніхто не знає подробиць про тунелі та землю навколо них. Неможливо знати, чи це буде ефективно, тому що ми не знаємо, як морська вода стікатиме в тунелях, у яких ніхто раніше не бував", - пишуть журналісти, посилаючи на анонімного співрозмовника в державних органах США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.