У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Учені підняли з океану НЛО. У них гарне передчуття першого іноземного контакту
Гарвардські вчені намагаються знайти наукові докази існування розумного позаземного життя. Вони можуть бути отримані менш ніж через місяць.
Про це повідомляє видання Daily Mail. Крихітні металеві фрагменти, вилучені з місця аварії схожого на метеор НЛО, який впав у Тихий океан у 2014 році, були достатньо міцними, щоб потенційно бути “якимось штучним сплавом”.
“Є ймовірність, що це космічний корабель”, — сказав Леб, керівник робіт з викопування уламків біля узбережжя острова Манус у червні цього року.
Леб, який також є директором Інституту теорії та обчислень у Гарвардсько-Смітсонівському центрі астрофізики, сказав, що результати аналізу цього місяця можуть “напевно” виявити “перший контакт” людства з інопланетянами.
“Я очікую добрих новин протягом місяця. Це надія”, – сказав вчений.
Він повідомляє, що наразі не менше чотирьох дослідницьких установ навчають своє наукове обладнання та персонал на зразках знайдених фрагментів металу. Фрагменти, 50-ти переважно залізних сфер діаметром від 0,1 до 0,7 мм, ймовірно, походять від об’єкта, який виник за межами нашої Сонячної системи, згідно з аналізом, проведеним Лебом і колишнім студентом, а також вченими з Космічного командування США.
Колеги Леба в Німеччині, Папуа-Новій Гвінеї та в двох провідних університетах Сполучених Штатів зараз зайняті дослідженням сфер, щоб визначити, чи можуть їхні атомні ізотопи, хімічний склад та інші деталі довести інопланетне походження.
“Ми знаходимося в процесі з’ясування протягом місяця або близько того, з чого був зроблений цей метеор і чи є він, можливо, технологічним за походженням чи ні”, – сказав Леб.
Вчені назвали об’єкт IM1, що означає “Міжзоряний метеор 1”, хоча він також має іншу більш технічну назву в каталозі метеорів Центру вивчення навколоземних об’єктів NASA (CNEOS): CNEOS 20140108. Наразі IM1 посідає перше місце за міцністю матеріалу серед усіх 273 вогняних куль у каталозі метеорів NASA CNEOS, що є раннім ключем до його наукової цінності.
“Він рухався швидше, ніж 95 відсотків найближчих зірок поблизу Сонця, завдяки певній тязі. А також був зроблений з дуже міцного матеріалу”, - кажуть науковці.
Леб залишив відкритою ймовірність того, що IM1, діаметр якого, за оцінками, становив близько 3 футів у діаметрі та вага приблизно півтонни США, коли він прогорів через атмосферу Землі, випускаючи крихітні краплі розплавленого металу, міг бути інопланетним зондом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.