Чоловік запропонував напарнику придбати 200 літрів дизпального, за ціною, дешевше ніж на автозаправках Харкова, для чого йому необхідно привезти автомобіль на АЗС ТОВ «ОККО-ДРАЙВ», на що той погодився
Чоловік за місцем роботи отримав чотири паливні талони мережі АЗС ОККО. Однак він придбав дизельне пальне для власних потреб, завдавши заводу імені Малишева майнову шкоду на загальну суму 11 598 гривень. Про це йдеться у вироку Комінтернівського районного суду Харкова, опублікованому 12 липня 2024 року.
Чоловік на території державного підприємства «Завод імені В.О. Малишева» разом зі своїм напарником, водієм автотранспортних засобів, автотранспортної дільниці, автотранспортного цеху взялися до роботи на автомобілі МЗКТ та отримали у диспетчера автотранспортного цеху паливні талони на загальну кількість дизельного пального 200 літрів. Він запропонував придбати 200 літрів дизпального, за ціною, дешевше ніж на автозаправках Харкова, для чого йому необхідно привезти автомобіль на автозаправну станцію ТОВ «ОККО-ДРАЙВ», на що той погодився.
Чоловік разом з напарником заправили на АЗС ОККО потрібну автівку дизельним пальним на загальну суму 11 598 гривень. Внаслідок вищевказаних протиправних дій він умисно, з корисливих мотивів, розтратив ввірені йому чотири паливні талони мережі TOB «ОККО-ДРАЙВ» номіналом по 50 літрів ДП євро, чим заподіяв ДП «Завод імені Малишева» майнову шкоду на загальну суму 11 598 гривень.
На судовому засіданні чоловік свою винуватість визнав повністю. Він пояснив, що, працює на посаді водія автотранспортних засобів, автотранспортного цеху Державного підприємства «Завод імені В.О. Малишева», разом з напарником взялися до роботи на автомобілі МЗКТ та отримали у диспетчера 4 паливні талони на загальну кількість дизельного пального 200 літрів. Потім, запропонував придбати 200 літрів дизельного пального, за ціною, дешевше ніж на автозаправках Харкова, на що той погодився. Після чого, вони приїхали на автозаправну станцію ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» та заправили необхідну автівку.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років. На підставі ч. 1 ст. 75 КК України його звільнили від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку два роки, не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов'язки, передбачені ч. 1,3 ст. 76 КК України, а саме: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.