“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Україна потребує посилення повітряного щита, заявив президент
Україна потребує посилення повітряного щита, який зміг би зробити безпечнішим Чорноморський регіон і Одесу. У цьому Київ розраховує на допомогу Греції.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом. За його словами, питання відновлення безпеки на Чорному та Азовському узбережжі важливе з глобального погляду. Він додав, що Україна створила альтернативний "зерновий коридор" у Чорному морі.
"Він може працювати, але щоб його робота була стабільною, ми потребуємо посилення повітряного щита, що важливо для Чорноморського регіону і, зокрема, Одеси. І це може бути історичним внеском Греції в загальноєвропейську безпеку, якщо ви допоможете саме в захисті Чорноморської акваторії. І щодо систем ППО", - зазначив український президент.
Зеленський додав, що запропонував грецькій стороні варіанти "як ми можемо це зробити".
Після розірвання росією «зернової угоди» Одеса почала піддаватися масованим ракетним ударам у комбінації з атаками дронів. Росіяни обстрілювали портову інфраструктуру 18, 19, 20 липня. Так, наприклад, у ніч на 19 липня росіяни здійснили масовану атаку. У підсумку від влучань постраждали два порти, зернові термінали, обладнання для завантаження, а також складські приміщення з тютюном та феєрверками.
Через це президент України Володимир Зеленський скликав нараду. Тоді військовим доручили посилити захист зернових об’єктів, а МЗС – активізувати контакти з партнерами для посилення тиску на росію через ці злочини.
Нагадаємо, що Литва і Хорватія хочуть допомогти Україні з експортом зерна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.