Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зеленський наголосив, що Путіна ніхто не зміг поставити на місце, попри його терор, тому Україна теж почала бити по енергетиці Росії
Президент Володимир Зеленський назвав умову, за якої Україна перестане завдавати ударів по нафтопереробних заводах в Росії. Український лідер каже, що такі атаки триватимуть доки РФ буде бити по об'єктах енергетики в Україні. Президент підкреслив, що ця позиція Києва дуже проста.
Про це Зеленський розповів в інтерв'ю Bloomberg. Він наголосив, що Путіна ніхто не зміг поставити на місце, попри його терор.
"Нас б'ють по електриці, і ніхто не зміг поставити Путіна на місце, щоб він не перетворював цю війну на геноцид українського народу. А залишати людей без питної води, лікарні без електрики - це і є геноцидна політика. Словами ніхто не зупинив Путіна, тоді ми почали бити по його енергетиці", - заявив очільник держави.
Зеленський додав, що тоді всі раптом почали говорити, що Україна повинна якось припинити ці удари. Бо це ескалація.
"Наша позиція дуже проста. Світу боляче, що ми б'ємо по енергетиці Росії? Зробіть так, щоб Росія не била по нашій енергетиці. Дуже проста формула", - сказав Зеленський.
Вже декілька місяців Україна успішно завдає ударів по нафтопереробних підприємствах в Росії. З ладу була виведена частина нафтопереробних потужностей.
Проте ці атаки не схвалили на Заході. Зокрема, міністр оборони США Ллойд Остін вимагав від України припинити атакувати російські нафтопереробні заводи. За його словами, українські атаки на російські НПЗ буцімто можуть вплинути на світові енергетичні ринки. Тому, мовляв, Україна повинна дати спокій російським НПЗ та зосередитися на військових цілях.
Подібні заклики лунали й від інших американських чиновників. Наприклад, ще у лютому віцепрезидентка США Камала Гарріс у рамках приватної зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським теж закликала його припинити атаки на російські НПЗ. Свою позицію віцепрезидентка США пояснила тим, що такі удари призведуть до росту цін на енергоносії у світі, а також спровокує РФ на більш агресивні дії. Видання The Washington Post писало, що це прохання розлютило Зеленського та його головних помічників.
Нагадаємо, Росія зіткнулась з дефіцитом бензину та дизеля через удари безпілотників по НПЗ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.