«Повний абсурд»: Степанов відреагував на закиди про свою куртку за 620 тисяч гривень

Раніше ряд ЗМІ та народний депутат Гео Лерос підняли тему вартості куртки міністра

«Повний абсурд»: Степанов відреагував на закиди про свою куртку за 620 тисяч гривень

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов відреагував на закиди про його куртку вартістю у 620 тис. гривень. Він назвав це «повним абсурдом».

Про це Степанов заявив в інтерв'ю для видання "Радіо Свобода",передає Інформатор .

Степанов запевняє, що такої куртки - немає. Він вважає, що вона існує "у хворій уяві" українських політиків.

"Жодна здорова людина не може серйозно ставитися до купівлі одягу за такі "ідіотські" гроші. Її не просто в моїй шафі немає. Я вважаю, що це якийсь повний абсурд", - відповів Степанов.

Відзначимо, раніше кілька видань, писали, що міністр Степанов одягається в куртку італійського бренду "Kiton", вартість якої становить близько 10 000 доларів (це майже 280 000 гривень). У 2019 Степанова вже бачили в піджаку і сорочці марки "Kiton", їх загальна вартість на той момент становила близько 11 000 доларів.

Нагадаємо, у Верховній Раді народний депутат Гео Лерос звернувся до міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.Він порахував вартість його куртки.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити