Україна й надалі б'є по Криму, але інтенсивність ударів менша, а незаконний Кримський міст залишається ключовою військовою ціллю ЗСУ
Незаконний Кримський міст й надалі залишається ключовою ціллю для ударів ЗСУ. Найдорожча іграшка Путіна неодмінно впаде, але атака на споруду відбудеться у потрібний момент. Україна і сьогодні б'є по Кримському півострові, щоправда, інтенсивність ударів менша.
Про те, що Кримський міст залишається військовою ціллю України, повідомив командувач ВМСУ Олексій Неїжпапа в інтерв'ю "Крим.Реалії". За його словами, незаконна споруда Путіна є складною ціллю, але повалити її все ж можна.
"Звісно, що міст – це складна ціль, особливо зараз. Але в житті немає жодної фортеці, яку не можна зруйнувати. Немає кордонів, які не можна перейти. Так і міст, такий же. Така ж ціль, як і решта", – сказав він.
Неїжпапа пояснив, що планування воєнних операції, зокрема й проти Кримського мосту, вимагає інформаційної тиші. Ніхто не буде оголошувати операцію такого рівня, адже про це може довідатись ворог.
Командувач ВМСУ додав, що Україна продовжує атакувати тимчасово окупований Крим. Утім, наразі інтенсивність ударів менша.
"Цілі вражаються. Можливо, не всі відомі з преси, звісно. Мабуть, інтенсивність не така велика. Мабуть, це пов’язано з важливістю інших напрямків", – додав командувач ВМС.
У російських окупантів зазвичай починається істерика через будь-який натяк про те, що міст може бути знищено. Нещодавно росіяни видали чергову порцію погроз партнерам України. В Кремлі заявили, що у разі атаки ЗСУ на Кримський міст, окупанти нібито завдадуть удару по Заходу. У РФ переконують, що він буде "нищівним".
Російські істерики на Заході викликали тільки сміх та глузування. А Україна, як відомо, не планує відмовлятися від завдання зруйнувати одну з улюблених іграшок Володимира Путіна.
Минулого року очільник СБУ Василь Малюк розповів журналістам подробиці операції з підриву Кримського мосту у жовтні 2022 року. За його словами, спецслужба таємно використала безліч людей, а вибух стався завдяки детонації 21 тонни гексогену, замаскованого під вантаж поліетиленової плівки.