Послабити карантин в Україні не можуть 19 областей

Київ також опинився в переліку

Послабити карантин в Україні не можуть 19 областей

Станом на 14 вересня в Україні послабити карантин не можуть 19 областей. У цьому переліку також опинився Київ.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я .

Так, послабити карантин не можуть у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

У Києві показник захворюваності на 100 тисяч осіб становить 136,9. При цьому допустимий показник - 40 осіб на 100 тисяч. До того ж столиця недавно стала лідером за кількістю хворих з початку пандемії.

Готові пом'якшити обмеження Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Полтавська та Херсонська області.

Нагадаємо, в Україні 14 вересня набуло чинності нове карантинне зонування.Все більше міст і районів потрапляють до «помаранчевої» та «червоної» зон.

За останню добу в країні підтвердили 2462 нових випадки коронавірусної хвороби. Найбільше нових заражень в Тернопільській, Харківській та Одеській областях.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити