Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Члени оборонного комітету працюватимуть над проєктом закону протягом трьох днів
Комітет Верховної Ради з питань оборони розпочинає розгляд законопроекту про посилення мобілізації в Україні. Цей процес триватиме три дні. Наразі всі матеріали, необхідні для початку розгляду, включаючи документи та експертизу, підготовлені.
Нардеп Марʼяна Безугла запропонувала організувати часткову трансляцію розгляду законопроекту в комітеті. Однак все ж таки засідання проходитимуть в закритому режимі. Про це парламентарка повідомила у своєму Facebook у четвер, 4 січня.
"Сьогодні Комітет Верховна Рада України з питань національної безпеки, оборони та розвідки починає розгляд законопроєкту про рекрутинг, мобілізацію та проходження служби, який триватиме три дні. Всі документи, експертиза для цього підготовлені (...) Відпишуся за результатами", - написала Безугла.
Якщо комітету вдасться доопрацювати законопроект протягом трьох днів, ймовірно, Верховна Рада зможе розглянути його у першому читанні вже наступного тижня. Водночас термінів розгляду у парламенті парламентарі не називали.
Наразі відомо, що скандальний законопроєкт від премʼєр-міністра Дениса Шмигаля №10378 щодо мобілізації на голосування не винесуть у тому вигляді, у якому він є зараз. Про це говорять і в Офісі президента України, і низка народних депутатів. Напередодні парламентарка Євгенія Кравчук, повідомила, що планується оновлення законопроєкту.
Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що проєкт закону містить норми, що суперечать Конституції України. Йдеться про низку обмежень, передбачених у законопроєкті щодо осіб, які ухиляються від мобілізації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.