Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сума завданих збитків місцевому підприємству в такий спосіб склала 11 мільйонів гривень
Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили розгляд справи посадовця головного ТЦК Запоріжжя. Офіцер ЗСУ займався незаконною "мобілізацією" автівок у місцевого підприємства. Сума збитків внаслідок цього склала 11 мільйонів гривень.
Тепер посадовець піде під суд. Йому загрожує до 12 років, кажуть в пресслужбі ДБР.
Йдеться про події, які мали місце ще на початку повномасштабного вторгнення російського агресора. Тоді офіцер ТЦК відповідав за мобілізацію транспортних засобів. Втім, обирав автомобілі для вилучення посадовець на свій власний смак і аж ніяк не з метою допомоги війську.
Так, в березні 2022-го він прийшов на автостоянку, яка фактично знаходилась поза межами територіальної юрисдикції військкомату. Разом із собою мав озброєний супровід. Власників підприємств, яким належать автомобілі, у той момент на майданчику не було.
"У посадовця військкомату не було встановлених лімітів вилучення транспортних засобів та відповідних документів від місцевої влади, які регламентують мобілізацію транспортних засобів для цих підприємств. Фігуранту вдалося з порушеннями вилучити лише ті автомобілі, ключі від яких були у присутнього на стоянці водія. Це - чотири вантажівки та мікроавтобус", - йдеться в повідомленні ДБР.
Вартість збитків для компанії склала майже 11 мільйонів гривень.
"Інформатор" регулярно повідомляє про гучні справи стосовно неправомірного збагачення в умовах воєнного стану, якими займається ДБР. Зокрема, в березні співробітники Бюро затримали колишнього посадовця ЗСУ, який незаконно збагатився на суму в майже 58 мільйонів гривень. Чоловік раніше обіймав посаду начальника Центрального управління продовольчого забезпечення тилу Сил оборони. Наразі з ним працюють правоохоронці.
Також ми писали про викриття ДБР незаконної схеми стосовно підробки інвалідностей. У Львові лікарі за гроші оформляли "клієнтам" довідки про їхню непридатність до військової служби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.