Порівняли навіть з Олегом Скрипкою: співак Drevo хоче на Євробаченні переплюнути Jerry Heil і Alyona Alyona

Максим Дерев'янчук розповів про відсутність освіти, негатив на свою адресу та особисте

Drevo
Drevo обіцяє показати на відборі яскравий виступ

Молодий український співак Максим Дерев'янчук, відомий під псевдонімом DREVO, з'явився на українському музичному горизонті трохи більше ніж рік тому. Його пісня «Самолітом», яка вийшла в липні 2023 року, вже набрала в YouTube 1,4 млн переглядів. В інших соціальних мережах, наприклад Тік Тоці та Інстаграмі, відео Максима переглядають десятки тисяч разів.

У Нацвідборі на Євробачення співак взяв участь із піснею Endless chain. Багатьом єврофанам вона сподобалася. Комусь по хорошому нагадала Måneskin, комусь - Muse. Але знайшлися і хейтери, які залишили свої коментарями в Youtube:

  • З цією піснею ми не переможемо.Вона не погана, але це місце 12 десь.
  • Шкода, що немає фрагментів українською, вона звучить неповторно в його виконанні! Додайте українську!
  • Дуже на Олега Скрипку схожий.
  • Якась важкувата пісня для сприйняття.
  • Під такий голос потрібна відповідна зовнішність.
  • Не дуже, але вона мені набагато більше заходить за ніяких «ла-ла-ла» і т.д.

У артиста немає музичної освіти (у дитинстві замість музики займався футболом), проте це не заважає створювати свої пісні самостійно. Про свої плани в музичній індустрії та амбіції у національному відборі на «Євробачення» DREVO розповів журналістці Анні Тульєвій.

З якого віку ти займаєшся музикою та коли дійшов висновку, що маєш зробити проєкт DREVO?

«Загалом я співаю з маленьких років. Гітару я купив в досить свідомому віці, десь чотири роки тому. Почав на ній лабати, співати, і якось саме по собі почали приходити власні пісні. А вчився на чужих».

Навчався на чужих піснях
Навчався на чужих піснях

У тебе особливий тембр голосу. Як вдалося віднайти таке своє звучання?

«Напевно, мені вдалося його знайти, тому що я ніде не вчився, не здобував музичну освіту, і мені ніхто не розказував, як правильно співати».

З викладачем працюєш?

«Наразі не працюю. Але я розвиваюся в музичному плані, багато чого вчу нового. Проте на майбутнє, вважаю, сто відсотків треба буде експерт і професіонал, який розуміє, як працюють голосові зв’язки. Тому що коротку дистанцію ти можеш вивезти, а коли довго, то треба робити певні вправи. Тому що це голос, це фізика».

Голос – це фізика
Голос – це фізика

Ти завжди кажеш, що вкладаєш у свої пісні якісь особисті історії. А щодо конкурсної пісні на «Євробачення»? Там є якась особиста історія?

«Всі пісні, які я написав – це про особисті історії. А конкретно Євробачення… Тут такий прикол, що я не пам’ятаю, звідки ці всі сенси приходять, коли це сильні почуття. Умовно кажучи, з піснею на Євробачення було так. Я точно знав, що мені треба створити цю пісню. І я писав до того моменту, доки не зрозумів, що оце може бути вона. Сенси, які я закладав в цій пісні – я писав їх на глибоких почуттях. Це взагалі в житті людини найбільш потужне в плані сили, в плані фізики – кохання».

Кохання – потужна сила
Кохання – потужна сила

«Євробачення» – це не тільки про пісню, це також і про шоу. Яке б ти хотів зробити шоу на сцені Національного відбору?

«Я в коментарях читав, що “ми навряд чи запам’ятаємо його виступ, тому що далі будуть Jerry Heil, Alyona Alyona та інші”. Моя мета дуже проста: щоб люди запам’ятали мене після мого виступу найбільше. Мені здається, я знаю, як це зробити. Докладу всіх зусиль. Багато людей не чули, як я співаю наживо, не відчували мою енергетику. Через екран – це не те. Я думаю, що здивую людей і мій виступ вони запам’ятають».

Чи дивився ти реакції на свою пісню?

«Звичайно. Кажуть, що пісня незрозуміла, що це щось нове, таке на “Євробаченні” нечасто. Тобто, люди не можуть обґрунтувати свою позицію. Це те, що запам’яталося в негативному ключі. Також було багато крутого фідбеку, коли підтримували, казали, що це дійсно щось нове. Як до першого, так і до другого нормально ставлюся».

Нагадаемо, Максим Дерев'янчук народився в місті Вараші, Рівненської области України. Навчається в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube