Поразки грандів перед паузою збірних та початок медальної інтриги. Огляд 6-го туру УПЛ

Дніпро-1 повернувся до виступів в УПЛ, а от Динамо знову не зіграло

УПЛ набирає оберти
Полоса невдач Дніпра-1 продовжується

В цьому турі не минулося без перенесених матчів та неймовірних поворотів. Втрата очок грандами та лідерами, важливі перемоги для середняків, безглузді вилучення - все це було в цьому турі.

Інформатор розповідає про вже 6-й тур УПЛ, де пристрасті підіймають градус.

Верес 3:1 Чорноморець

Перша перемога рівенчан в цьому сезону дозволила їм піднятися з останнього місця. І перемогли вони неабикого - Чорноморець. Поки всім здавалося, що в Одесі відроджується футбол - Шарай сказав своє слово проти. Звісно, важливим внеском у поразку стало вилучення - пряму червону отримав Салюк. Питання чи це пряме вилучення лишається відкритим, дочекаємося пояснень фахівців. Чорноморець відповів на це реалізованим пенальті від Путрі. Втім далі - пенальті Сікейри та двічі забив Шарай. Третій гол обов’язково подивіться - це демонстрація того, як багато дозволяли захисники Чорноморця.

• Верес - Чорноморець 3:1 (2:1, 1:0)
    Голи: Сікейра, 35, (п); Шарай 45+3, 70 - Путря, 24
    Вилучення: Салюк, 10

Минай 1:4 Шахтар

Чергова легка перемога Шахтаря. У першому таймі відзначився Матвієнко. У другому чемпіон України спіймав Минай на відчайдушних спробах контратак - і контратаку у відповідь перетворив на гол Кащук. Гості були кращими в усьому, закарпатці зробили лише один удар у ствір за гру - це було замикання Гунічєва, в нього перший гол у першій грі в професійному футболі. Однак вже за кілька хвилин розгромну перемогу довершив В’юнник - в нього гол і два асисти. Шахтар лишається лідером УПЛ, але це положення сумнівне, поки всі матчі не будуть зіграні. Зокрема, Руху та Динамо.

• Минай - Шахтар 1:4 (0:1, 1:3)
    Голи: Гунічєв, 72 - Матвієнко, 36; Кащук, 60; Судаков, 66; В’юнник, 78.

Полісся 2:0 Оболонь

На медальну зону продовжує натиск Полісся. Команда влилася у переможну серію - проти рівних команд йде без втрати очок. Однак, гра дуже суперечлива. Усю гру командам нічого не вдавалося зробити - результат прийшов у доданий час. Пристрать Грицюка стала голом на 95-й - він забив із пенальті. А розібраним пивоварам другий гол забив Кащук. Житомиряни перемогли іншого новачка УПЛ. Передувало цій непростій звитязі чергове вилучення для Оболоні - цього разу назбирав карток Мороз.

• Полісся - Оболонь 2:0 (0:0, 2:0)
    Голи: Грицук, 90+5, Кащук 90+9
    Вилучення: Мороз, 90+4

Ворскла 1:0 Олександрія

Ворскла зрозуміла, що без єврокубків вільніше дихається - і продовжує переможну серію. А от Олександрія навпаки - вже 4 гри не може виграти. Все найгостріше трапилося у першому таймі. гості були ініціативнішими та мали кращі моменти. Але Ісенко був на місці та свої ворота зберіг сухими. Єдиний гол прийшов із пенальті, як результат незграбної гри Логінова. Далі - без гострих моментів. Ворскла злітає у топ-5, маючи гру в запасі. Розуміння хто і на якому місці в таблиці все більше відсутнє.

• Ворскла - Олександрія 1:0 (1:0, 0:0)
    Гол: Скляр, 29

СК Дніпро-1 0:0 ЛНЗ

Дніпряни на внутрішній арені, схоже, продовжують кампанію в єврокубках. Старт сезону був для них цукерочкою: троє новачків та відчутно слабкий Минай. Але спортклубівці змогли витиснути з цього лише 5 очок з потенційних 12-ти. А от воротар ЛНЗ - герой матчу. Неймовірні сейви Пенькова - причина нічиєї, яку черкащани втримали за нерезультативних атак. Чергові 0:0 для УПЛ, обидві команди лишаються у підвалі таблиці.

• Дніпро-1 - ЛНЗ 0:0 (0:0)

Динамо - Зоря: матч перенесено на невідомий термін. Це вже третя відкладена гра, кияни продовжують падати в таблиці і поки незрозуміло, коли ці матчі будуть грати.

Колос 0:3 Кривбас

А от інший клуб Дніпропетровщини в цьому сезоні виступає набагато краще. Поки у виїзних матчах Кривбас або не забиває взагалі, або влаштовує гольову феєрію. Цього разу жертвою став Колос. Задоволення криворіжці розтягнули на два тайми. Почав розгром Задерака: чудово завершив закидання за спину захисників. У другому таймі Понєдєльнік відзначився після кутового. Ну а потім Задерака увімкнув режим Роберто Карлоса та забив неймовірний гол із гострого кута. Воротар Колоса Фесюн зробив кілька гарних сейвів впродовж гри, але його жахливі помилки - це домашні 0:3, які нічим було перекреслити.

• Колос - Кривбас 0:3 (0:1, 0:2)
    Голи: Задерака, 14, 88; Понєдєльнік, 68

Рух 1:1 Металіст 1925

Завершальна гра туру - розчарування фанатів Руху. Львів’яни набрали непоганий хід і виглядали одним з андердогів чемпіонату. Але у домашній нічиїй проти Металісту 1925 їм забити так і не вдалося. Харків’яни спочатку забили самі - Русин виграв простір проти трьох захисників та ефектно пробив під штангу. Гостям так сподобалося забивати, що простріл Сапуги замкнув Жичиков. Щоправда, у свої ворота. У другому таймі Рух потроїв зусилля, але голкіпер харківського клубу міцно стояв на місці. А де треба було забивати - не влучали нападники господарів. 1:1 - Рух втрачає важливі для лідерства очки, а Металіст 1925 здіймається таблицею.

• Рух - Металіст 1925 1:1 (1:1, 0:0)
    Голи: Жичиков, 30 (аг) - Русин, 25