Головна
Шоу-біз
Кіно
16:21, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Ютубер під псевдонімом MrBeast провів повноцінну «Гру в кальмара» на 456 осіб, відтворивши усі випробування серіалу.  Ролик із демонстрацією того, як проходило шоу, вийшов на його каналі, - передає Інформатор . На каналі у ютубера налічується 76 млн. підписників. Тепер їх стане набагато більше після того, як на ньому вийшло реальна повномасштабна постанова одного з найпопулярніших сучасних серіалів «Гри у кальмара». Для цього він відібрав 456 учасників та зібрав команду, яка допомагала в організації заходу.  У ролику він коротко продемонстрував, як все відбувалося. Вражає те, з якою точністю команда зробила декорації для ігор і підготувала все необхідне.  Звісно, ​​жодних реальних вбивств під час ігор не було. Натомість гравці носили спеціальні пристрої, які «вибухали» на їхніх животах, якщо вони вибували з гри. Страждав від цього лише одяг - у ньому залишалася дірка, що імітує слід від кулі, але ніхто не постраждав.      Щоправда, деякі правила довелося трохи змінити, бо учасники вже знали, що їх чекає із серіалу. Наприклад, у грі, де треба було вирізати фігуру з печива, команди не знали заздалегідь, яку фігуру вибирають. Також вони не знали, який номер беруть перед походом на скляний міст, а напарників для «гри в кульки» учасникам теж обирали організатори. Причому останнє спеціально робилося так, щоб разом траплялися знайомі люди, або ті, хто прийшли разом. Це допомогло додати до процесу серіальної драматичності.  Під кінець учасників залишалося надто багато, і відсівали їх за допомогою гри, в яку грав головний герой на початку серіалу, коли отримав запрошення від таємничого незнайомця. Поміняли і фінальну гру – замість «Гри в кальмара» як такої, на учасників чекала гра зі стільцями. Переможець отримав 456 тисяч доларів, а хлопець, який посів друге місце, не лише вижив, а й одержав втішні 10 тисяч доларів від ютубера.  Нагадаємо, що у Північній Кореї чоловіка засудили до страти: він привіз до країни серіал «Гра в кальмара». Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут .   

Популярний ютубер провів справжню «Гру в кальмара» у реальному житті, розігравши 456 тисяч доларів

Читать на русском

Він відтворив практично всі ігри з серіалу з граничною точністю

Читать на русском
Популярний ютубер провів справжню «Гру в кальмара» у реальному житті, розігравши 456 тисяч доларів

Він відтворив практично всі ігри з серіалу з граничною точністю

Ютубер під псевдонімом MrBeast провів повноцінну «Гру в кальмара» на 456 осіб, відтворивши усі випробування серіалу. 

Ролик із демонстрацією того, як проходило шоу, вийшов на його каналі, - передає Інформатор .

На каналі у ютубера налічується 76 млн. підписників. Тепер їх стане набагато більше після того, як на ньому вийшло реальна повномасштабна постанова одного з найпопулярніших сучасних серіалів «Гри у кальмара». Для цього він відібрав 456 учасників та зібрав команду, яка допомагала в організації заходу. 

У ролику він коротко продемонстрував, як все відбувалося. Вражає те, з якою точністю команда зробила декорації для ігор і підготувала все необхідне. 

Звісно, ​​жодних реальних вбивств під час ігор не було. Натомість гравці носили спеціальні пристрої, які «вибухали» на їхніх животах, якщо вони вибували з гри. Страждав від цього лише одяг - у ньому залишалася дірка, що імітує слід від кулі, але ніхто не постраждав. 

 

 

Щоправда, деякі правила довелося трохи змінити, бо учасники вже знали, що їх чекає із серіалу. Наприклад, у грі, де треба було вирізати фігуру з печива, команди не знали заздалегідь, яку фігуру вибирають. Також вони не знали, який номер беруть перед походом на скляний міст, а напарників для «гри в кульки» учасникам теж обирали організатори. Причому останнє спеціально робилося так, щоб разом траплялися знайомі люди, або ті, хто прийшли разом. Це допомогло додати до процесу серіальної драматичності. 

Під кінець учасників залишалося надто багато, і відсівали їх за допомогою гри, в яку грав головний герой на початку серіалу, коли отримав запрошення від таємничого незнайомця. Поміняли і фінальну гру – замість «Гри в кальмара» як такої, на учасників чекала гра зі стільцями. Переможець отримав 456 тисяч доларів, а хлопець, який посів друге місце, не лише вижив, а й одержав втішні 10 тисяч доларів від ютубера. 

Нагадаємо, що у Північній Кореї чоловіка засудили до страти: він привіз до країни серіал «Гра в кальмара».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.