Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Представники мзс рф прибудуть у Скоп'є у Північній Македонії
У середу, 29 листопада, міністерство закордонних справ Польської республіки підтвердило намір не відвідувати саміт ОБСЄ у Скоп’є у Північній Македонії. Сусіди України солідарні з позицією, що представнику росії міністру закордонних справ Сергію Лаврову не місце серед країн Європи в організації, яка має сприяти миру на континенті.
Про польський бойкот йдеться у міністра МЗС Польщі Шимона Шинковського вель Сенка на Polskie Radio.
"Те, що міністр закордонних справ росії на рівних правах з іншими партнерами братиме участь у засіданні організації, яка має будувати мир та безпеку в Європі, водночас будучи міністром закордонних справ країни, яка є агресором, відповідальним за воєнні злочини в Україні, для нас є неприйнятним фактом", - розповів польський міністр.
Шинковський вель Сенк додатково повідомив у Сеймі про своє рішення не брати участь у саміті ОБСЄ на рівні будь-яких віцеміністрів закордонних справ. Зустріч запланована на четвер, 30 листопада, у Скоп'є у Північній Македонії.
Українська делегація відмовилась брати участь у засіданні ОБСЄ на рівні міністрів закордонних справ. Вона запланована на 30 листопада - 1 грудня в Скоп'є, Македонія. Причиною стало рішення організації допустити главу МЗС росії Сергія Лаврова до участі у засіданні.
На думку МЗС України, присутність російської делегації лише поглибить кризу, яку рф створила в ОБСЄ після початку повномасштабного вторгнення. Водночас Київ лишається відданим принципам ОБСЄ і готовий співпрацювати з іншими країнами-членами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.