Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Доходило до перегляду листувань
Поліція Вашингтону активно пильно стежила за всіма користувачами, які ставили на аватарки у соціальних мережах зображення з клоунами.
Про це повідомляє Gizmodo,- передає Інформатор .
Раніше ми розповідали про те, що невідомі хакери зламали систему поліції Вашингтону,і зажадали викуп у 4 млн доларів за те, щоб вся інформація не потрапила до мережі. Правоохоронці відмовилися сплачувати таку суму, і заявили, що готові до наслідків.
Результат не змусив себе довго чекати. Дані почали потрапляти у відкритий доступ. Серед іншого користувачі виявили досить незвичайну інформацію - з жовтня 2016- го року правоохоронці активно стежили в інтернеті за людьми, які встановлювали на аватарки зображення з клоунами. Перевірка проводилася на предмет загрози для національної безпеки.
Вся справа в тому, що з акаунтів «snappytheclown_» і «killerclownamber» до цього були відправлені різного роду загрози по відношенню до шкіл в окрузі Колумбія. Після цього поліцейські вирішили не розбиратися, а перевіряти всіх, у кого аватари або імена профілів були пов'язані з клоунами. Проводилась перевірка їхніх повідомлень і особистих даних.
Невідомим залишається те, скільки ресурсів і грошей було витрачено на таке стеження. Також питанням залишається і те, дало це все хоч якісь плоди, або ж інформація користувачів, які встановлювали такі аватарки заради веселощів, опинилася під наглядом даремно.
Нагадаємо, що у Бельгії заявили про вчинення масштабної кібератаки і шпигунстві .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .