"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За даними правоохоронців, заяви надавали як і безпосередньо потерпілі, так і свідки насильства щодо інших осіб
У 2023 році в Україні зросла кількість повідомлень про домашнє насильство, порівняно з попереднім роком. Правоохоронці отримали понад 291 тисячу звернень у 2023 році. У 2022 році таких було понад 244 тисячі. Найбільше випадків (майже 42 тисячі) домашнього насильства сталось у Дніпропетровській області.
Про це повідомляє Національна поліція України у коментарі виданню "УП.Життя". За даними правоохоронців, ці повідомлення були у вигляді заяв від безпосередньо потерпілих, так і від свідків насильства щодо інших осіб.
Найбільша кількість заяв про домашнє насильство надійшла з Дніпропетровської області. У ній зафіксували майже 42 тисячі випадків. За нею йдуть Київська область і її адміністративний центр - Київ із 23,2 тисячі та 22,8 тисячі заяв відповідно. У Житомирській області зареєстровали понад 13,8 тисячі заяв, тоді як у Кіровоградській, Миколаївській та Чернігівській областях – понад 11 тисяч.
Поліцейські відзначили, що звернення до поліції переважно надходили від дорослих. Такі випадки фіксували 280 тисяч разів. Більшість скарг подали жінки – понад 222 тисячі.
У 2024 році ще у чотирьох громадах Київщини створять притулки та спеціалізовані служби для потерпілих від домашнього насилля. Наразі у області функціонують притулки для постраждалих осіб.
Протягом 2023 року прихисток отримали понад 140 осіб, які потерпали від агресорів. Також працюють денні центри, в тому числі з кризовою кімнатою, консультативні служби та 17 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та підтримки. За підсумками 2023 року по регіону спеціалізовані служби надали майже 5000 послуг, серед яких: психологічні та юридичні консультації, соціально-психологічна допомога та соціально-побутові послуги.
У разі, якщо громадянин зіштовхнувся з домашнім насильство, правоохоронці радять повідомляти про ці випадки. Постраждалі або очевидці, які стали свідками такого явища, можуть звернутися:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.