“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
На інсталяції розмістять фотографії часів німецької окупації Києва
У Києві відкрили інсталяцію «Погляд у минуле» в Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Вона розташована на проспекті Перемоги.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
Інсталяція «Погляд у минуле»- це стилізоване дерево і необроблені камені-валуни, на яких розмістять фотографії часів німецької окупації Києва у 1941-1943 роках, зроблені німецьким військовим фотографом.
Наприкінці вересня 1941 року він зробив в столиці 29 фотографій, серед яких тринадцять - в Бабиному Яру. Ці фотографії - єдина документація Бабиного Яру в перші дні після масових розстрілів.
Дерево зі зламаними гілками символізує перерване життя. Саме такі дерева без гілок встановлюють як традиційні єврейські надгробки - мацеви.
Автор інсталяції - українська художниця і архітектор Ганна Камишан, чиї родичі були серед 1,5 млн євреїв, які загинули під час Голокосту в Україні.
Нагадаємо, сьогодні у всьому світі шанують пам'ять жертв Голокосту.Крім того, «Бабин Яр» оцифрував 140 тисяч секретних архівів часів нацистської окупації.
Також Інформатор писав, що в Україні опублікували архіви жертв Голокосту.