“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На інсталяції розмістять фотографії часів німецької окупації Києва
У Києві відкрили інсталяцію «Погляд у минуле» в Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Вона розташована на проспекті Перемоги.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
Інсталяція «Погляд у минуле»- це стилізоване дерево і необроблені камені-валуни, на яких розмістять фотографії часів німецької окупації Києва у 1941-1943 роках, зроблені німецьким військовим фотографом.
Наприкінці вересня 1941 року він зробив в столиці 29 фотографій, серед яких тринадцять - в Бабиному Яру. Ці фотографії - єдина документація Бабиного Яру в перші дні після масових розстрілів.
Дерево зі зламаними гілками символізує перерване життя. Саме такі дерева без гілок встановлюють як традиційні єврейські надгробки - мацеви.
Автор інсталяції - українська художниця і архітектор Ганна Камишан, чиї родичі були серед 1,5 млн євреїв, які загинули під час Голокосту в Україні.
Нагадаємо, сьогодні у всьому світі шанують пам'ять жертв Голокосту.Крім того, «Бабин Яр» оцифрував 140 тисяч секретних архівів часів нацистської окупації.
Також Інформатор писав, що в Україні опублікували архіви жертв Голокосту.