У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
На інсталяції розмістять фотографії часів німецької окупації Києва
У Києві відкрили інсталяцію «Погляд у минуле» в Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Вона розташована на проспекті Перемоги.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
Інсталяція «Погляд у минуле»- це стилізоване дерево і необроблені камені-валуни, на яких розмістять фотографії часів німецької окупації Києва у 1941-1943 роках, зроблені німецьким військовим фотографом.
Наприкінці вересня 1941 року він зробив в столиці 29 фотографій, серед яких тринадцять - в Бабиному Яру. Ці фотографії - єдина документація Бабиного Яру в перші дні після масових розстрілів.
Дерево зі зламаними гілками символізує перерване життя. Саме такі дерева без гілок встановлюють як традиційні єврейські надгробки - мацеви.
Автор інсталяції - українська художниця і архітектор Ганна Камишан, чиї родичі були серед 1,5 млн євреїв, які загинули під час Голокосту в Україні.
Нагадаємо, сьогодні у всьому світі шанують пам'ять жертв Голокосту.Крім того, «Бабин Яр» оцифрував 140 тисяч секретних архівів часів нацистської окупації.
Також Інформатор писав, що в Україні опублікували архіви жертв Голокосту.