Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Михайло Подоляк вважає, що потрібні консультації з урядами інших країн, де перебувають військовозобов'язані чоловіки, чи варто їм отримувати тимчасову посвідку на проживання та допомогу від інших держав
Михайло Подоляк, радник Офісу президента України, озвучив ідею, як посилити мобілізацію тими, хто перебуває за кордоном. Він вважає, що слід позбавляти українських чоловіків фінансової допомоги та посвідки на проживання в інших країнах. На його думку, в такий спосіб їх можна спонукати повернутися до України воювати. Але щоб це сталося, потрібна згода урядів інших держав
Про перспективу відмови військовозобов'язаним українцям у допомозі Подоляк висловився в інтерв'ю 24 каналу. Він наголосив, що наразі це всього лише ідея, але назвав її правильною.
"Все-таки треба бути свідомим, бо виглядає дивно. Хтось тут має нести певну відповідальність за те, що відбувається в країні. А хтось там зачекає, поки ці люди все виконають. Потім приїдемо і будемо далі, як ні в чому не бувало, будувати Україну", - сказав радник ОП.
На думку Подоляка, потрібно усіх зрівняти в обов'язках. А для того, щоб втілити цю ідею у життя, потрібні тривалі консультації й обговорення.
"Це має обговорюватись на рівні Генштабу, Міністерства оборони, інших міністерств, зокрема, закордонних справ тощо. Це мають бути консультації з урядами інших країн, де перебувають наші чоловіки, з погляду того, чи можуть вони там і надалі отримувати тимчасову посвідку на проживання, мати певні преференції, отримувати допомогу. Це ідеї", - заявив він.
Раніше Михайло Подоляк розповів про плани влади на мобілізацію та рекрутинг. Він наголосив, що мобілізація буде складною, адже держава має себе захищати. За його словами, держава має працювати з людьми, які не дуже розуміють, що таке війна і до чого така війна може призвести.
Також напередодні Подоляк розповів про фінансові проблеми мобілізації. Він зауважив, що в Україні вже спланували бюджет на наступний рік. Видатки на армію становлять 1,8 трильйона гривень. І якщо зараз доведеться додатково мобілізувати 450 - 500 тисяч осіб, тоді відповідно потрібно дофінансувати 500 мільярдів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.