Альтернатива - катастрофічна: Подоляк пояснив, чим обернеться припинення військової допомоги Україні

Читать на русском

Альтернатива військової допомоги Україні набагато темніша і зловісніша за перемовини, переконує Подоляк

Читать на русском
Допомога Україні
Подоляк розповів про наслідки припинення військової допомоги нашій країні

Альтернатива військової допомоги Україні набагато темніша і зловісніша за перемовини, переконує Подоляк

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що припинення військової підтримки України може призвести до замороженого конфлікту. Наслідки будуть катастрофічними. А альтернатива військовій допомозі Україні збереже фашистський режим рф.

Про це Подоляк написав у Twitter (X). За його словами, рішення партнерів про скасування військової підтримки України потрібно розглядати разом з альтернативним варіантом, який є катастрофічним.

"Будь-яка дискусія щодо необхідності продовження військової допомоги Україні має незмінно базуватися на єдиній (катастрофічній) альтернативі - "замороженому конфлікті". І цей "заморожений" стан відбувається не в якомусь абстрактному царстві "політичної доцільності", а на тлі масштабної різанини мирного населення, великої війни, величезної кількості однозначних військових злочинів та злочинів проти людства, показових та шокуючих геноцидних практик росіян на окупованих територіях та постійного шаленого бажання російської федерації знищити агентуру України", - заявив радник ОП.

Подоляк наголосив, що реальна альтернатива "військової допомоги Україні" набагато темніша і зловісніша за перемовини. Адже йдеться про збереження тотально агресивного і зразкового фашистського режиму рф.

"Цей режим повністю перетворив свій внутрішній ринок на трудовий мілітаристський табір для досягнення однієї єдиної мети: накопичення ресурсів і можливостей для наступних військових вторгнень", - резюмував Михайло Подоляк.

Військова допомога Україні під загрозою

На днях Державний департамент США закликав Конгрес якнайшвидше надати фінансування Україні, адже 97% раніше виділеної допомоги наша держава вже використала. Окрім того, у Білому домі заявили, що США можуть припинити постачання зброї Україні.

У вересні Білий дім звернувся до Конгресу з проханням схвалити пакет додаткового фінансування обсягом 106 мільярдів доларів, що містить понад 61 мільярд доларів фінансування для України. 4 грудня колишній радник з національної безпеки США Джон Болтон заявив, що ця допомога Україні може бути пов'язана з реформою імміграційної політики. Реформа необхідна для задоволення вимог республіканців. Таку думку про схвалення допомоги Україні Болтон озвучив в інтерв'ю The Hill.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.