Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ілон Маск вже не вперше провокує скандал у мережі
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк дорікнув Ілону Маску за цензурування в Twitter актуальних українських тем. Зокрема, згадав про урізання охоплення твітів із згадкою про про війну в Україні.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на його Twitter. Він дорікнув Маску за нововведення у Twitter, що стосуються вйни в Україні.
"Зникнення "війни в Україні" з трендів "Твіттера". Радикальне урізання охоплення твітів із згадкою про російську агресію. Неможливість зареєструватися та увійти в аккаунт з українського номера. Ілон Маск, цікаво, чи побачимо ми колись Twitter Files про осінь – зиму 2022 року?", - йдеться у повідомленні Подоляка.
Близько пів року тому Ілон Маск заявив, що хоче купити Twitter. Вже у липні цього року він відмовився від цієї ідеї й розповів, що передумав купувати соціальну мережу. Як повідомлялось, причиною такого рішення було те, що компанія відмовилась від експертизи, яка б визначила справжню кількість ботів у соцмережі. Він стверджував, що Twitter, серед іншого, спотворив кількість реальних користувачів на своїй платформі.
У жовтні, після низки взаємних судових позовів, Маск знову заявив, що планує здійснити покупку. Він запропонував компанії ціну 54,20 долара за акцію, тобто 44 мільярди доларів загалом.
Повідомлялось, що Маск мав деякі умови щодо закриття угоди. Одне з них – це завершити судову тяганину з приводу його відмови. Фактично, суд має призупинити розгляд позову від Twitter. Власне, як бачимо, угода відбулась, тому суд не потрібен.
Інформатор раніше писав, що Ілон Маск за день звільнив понад 50% працівників та планує зробити Twitter платним.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.