Ілон Маск опублікував листа, в якому пояснив, чому він купив Twitter

Читать на русском

Він вважає, що Twitter має надзвичайний потенціал

Читать на русском
Ілон Маск опублікував листа, в якому пояснив, чому він купив Twitter

Він вважає, що Twitter має надзвичайний потенціал

Найбагатша людина світу Ілон Маск опублікував листа, в якому підтверджується, що він таки купив компанію Twitter. Він також пояснив, навіщо це зробив.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TechCrunch.

Зараз Маск перебуває в Сан-Франциско і проводить тиждень у штаб-квартирі Twitter. У листі він пояснив рекламодавцям Twitter, чому він купив соцмережу, яка, за його словами, має надзвичайний потенціал.

"Я розблокую його", – написав Маск, маючи на увазі потенціал соцмережі.

Він також стверджує, що існує великий ризик, що соцмережі розділяться на крайніх правих та крайніх лівих і працюватимуть як ехо-кімнати. За словами бізнесмена, в такий спосіб суспільство розколеться, а можливість діалогу зникне, тому він купив Twitter, щоб цього не допустити.

"Я зробив це не для того, щоб заробити більше грошей… Я зробив це, щоб спробувати допомогти людству, яке я люблю", – зазначив Маск.

Він закінчує лист, повідомляючи рекламодавцям, що Twitter прагне "бути найбільш шанованою рекламною платформою у світі, яка зміцнює ваш бренд і розвиває ваше підприємство".

Як Маск Twitter купляв 

Близько пів року тому Ілон Маск заявив, що хоче купити Twitter. Вже у липні цього року він відмовився від цієї ідеї й розповів, що передумав купувати соціальну мережу. Як повідомлялось, причиною такого рішення було те, що компанія відмовилась від експертизи, яка б визначила справжню кількість ботів у соцмережі. Він стверджував, що Twitter, серед іншого, спотворив кількість реальних користувачів на своїй платформі.

У жовтні, після низки взаємних судових позовів, Маск знову заявив, що планує здійснити покупку. Він запропонував компанії ціну 54,20 долара за акцію, тобто 44 мільярди доларів загалом.

 

Повідомлялось, що Маск мав деякі умови щодо закриття угоди. Одне з них – це завершити судову тяганину з приводу його відмови. Фактично, суд має призупинити розгляд позову від Twitter. Власне, як бачимо, угода відбулась, тому суд не потрібен. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.