Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Витік аміаку дійсно відбувся, але 5 червня.Спрацювали запобіжні клапани, тож витік був незначним, повідомляє місцева влада
Росіяни поширюють у своїх каналах відео з хмарою, що начебто утворилась після обстрілу аміакопроводу в Харківській області.
Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки "Спавді". У центрі наголошують, що ці світлини є фейком.
"Брехня: "страшний" фрагмент з отруйною хмарою на 23 секунди вкинули у мережу російські пропагандисти, щоб показати наслідки витоку аміаку після обстрілу трубопроводу тольятті – Одеса. Цей матеріал підхопили канали "Z-воєнкорів", - йдеться у повідомленні центру.
Витік аміаку дійсно відбувся, але ще 5 червня. Спрацювали запобіжні клапани, тож витік був незначним.
Тоді голова місцевої ОВА Синєгубов заявляв, що аміаку в повітрі не зафіксовано, ситуація контрольована.
"У Масютівці заміри показали 7 нанограмів на кубометр, при безпечних значеннях до 10 нанограмів. У Куп’янську аміаку в повітрі взагалі немає", - повідомляв Синєгубов.
Станом на зараз аміаку в повітрі не зафіксовано, ситуація контрольована, повідомив Синєгубов.
Аміак (NH3) - сильнодіюча отруйна речовина, що відноситься до 4 класу небезпеки. Спричиняє токсичну дію на живі організми.
Ця речовина діє на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів і очей. У разі легкого отруєння з’являються сухість, першіння та біль у горлі, чхання, кашель, захриплість, легка нудота.
Першочергові дії у випадку аварії:
Раніше "Інформатор" писав, що 5 червня внаслідок обстрілу окупантами трубопроводу з аміаком у Харківській області відбулася його розгерметизація. За даними ОВА, могло витекти понад 100 тонн аміаку.
Проте згодом фахівці, які працюють на місці, повідомили, що загрози розповсюдження небезпечних речовин у Куп’янській громаді немає. А заміри у місті Куп‘янськ показали, що наявність аміаку у повітрі відсутня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.