«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Стався другий обстріл аміакопроводу с початку тижня. На щастя, витоку аміаку не зафіксовано
Аміакопровід в Куп'янському районі Харківської області знову атакували росіяни. Це сталося 6 червня.
Про це повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. Він також нагадав, що це вже другий обстріл аміакопроводу (попередній стався напередодні, 5 червня). На щастя, витоку аміаку не зафіксовано.
"Зафіксовано загалом 6 прильотів в район насосної станції біля с. Масютівка. Станом на зараз аміаку в повітрі не зафіксовано, ситуація контрольована", - повідомив голова ОДА.
Аміак (NH3) - сильнодіюча отруйна речовина, що відноситься до 4 класу небезпеки. Спричиняє токсичну дію на живі організми.
Симптоми отруєння:
Дії у випадку аварії з викидом аміаку:
Раніше "Інформатор" писав, що внаслідок обстрілу окупантами трубопроводу з аміаком у Харківській області відбулася його розгерметизація. За даними ОВА, могло витекти понад 100 тонн аміаку.
Проте згодом фахівці, які працюють на місці, повідомили, що загрози розповсюдження небезпечних речовин у Куп’янській громаді немає. А заміри у місті Куп‘янськ показали, що наявність аміаку у повітрі відсутня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.