RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
15:44, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Компанія Apple днями випустила свою нову операційну систему iOS 15 для iPhone. Після встановлення нової ОС у деяких користувачів почалися проблеми з відтворенням звуку в Instagram. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Verge . Справа в тому, що коли перемикач дзвінка iPhone встановлений на беззвучний режим, історії в Instagram відтворюються без звуку. Режим без звуку в першу чергу призначений для управління системними звуками, такими як мелодії дзвінка і сигнали повідомлень, а не звуком, який ви чуєте всередині додатків. Можливо, комусь це здасться корисним, але перемикач беззвучний режим повинен працювати іншим чином. У деяких користувачів проблема виникла ще раніше під час публічного бета-тестування оновлення програмного забезпечення Apple. Невідомо, чи впливає ця проблема на інших користувачів, що використовують більш старі версії iOS, і Facebook не підтвердив, чи пов'язана проблема конкретно з iOS 15. Однак компанія надала заяву, у якій обіцяє це виправити: "Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми зі звуком в Instagram Stories. Ми працюємо над тим, щоб виправити цю проблему якомога швидше і приносимо вибачення за незручності ". Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Після виходу iOS 15 у користувачів iPhone зник звук в Instagram

Читать на русском
Після виходу iOS 15 у користувачів iPhone зник звук в Instagram

Компанія вже працює над вирішенням проблеми

Компанія Apple днями випустила свою нову операційну систему iOS 15 для iPhone. Після встановлення нової ОС у деяких користувачів почалися проблеми з відтворенням звуку в Instagram.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Verge .

Справа в тому, що коли перемикач дзвінка iPhone встановлений на беззвучний режим, історії в Instagram відтворюються без звуку. Режим без звуку в першу чергу призначений для управління системними звуками, такими як мелодії дзвінка і сигнали повідомлень, а не звуком, який ви чуєте всередині додатків. Можливо, комусь це здасться корисним, але перемикач беззвучний режим повинен працювати іншим чином.

У деяких користувачів проблема виникла ще раніше під час публічного бета-тестування оновлення програмного забезпечення Apple. Невідомо, чи впливає ця проблема на інших користувачів, що використовують більш старі версії iOS, і Facebook не підтвердив, чи пов'язана проблема конкретно з iOS 15. Однак компанія надала заяву, у якій обіцяє це виправити:

"Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми зі звуком в Instagram Stories. Ми працюємо над тим, щоб виправити цю проблему якомога швидше і приносимо вибачення за незручності ".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.