У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Жінка просила визнати угоду недійсною
Шахраї вигадують різні способи, щоб виманити гроші у довірливих людей. І коли жінка назвала пароль з СМС невідомому, то зрозуміла, що зробила невірно. І одразу заблокувала рахунки. Проте, через названі цифри шахрай отримав кредит у 7 тисяч гривень.
На початку січня 2020 року жінці на номер «Київстар» зателефонував невідомий і представився працівником мобільного оператора. Він сказав, що потрібно продовжити термін дії sim-картки q для цього потрібно назвати цифри з пароля в СМС-повідомленні. Як тільки прийшло сповіщення, жінка назвала цифри. Почувши пароль, чоловік відповів, що термін дії sim-картки продовжено.
Після цієї розмови з «працівником оператора» подзвонити стало неможливо. Зателефонувавши з іншого номеру телефону до справжнього менеджера «Київстар» жінка дізналася, що її номер заблокували. Вона зрозуміла, що це були шахраї. Тому жінка звернулась до ПриватБанку та заблокувала всі рахунки.
Проте коли вона пішла по своїх справах до нотаріуса, то дізналася про кредитний борг, який невідомо звідкіля взявся. Ба більше, вона через нього потрапила до реєстру боржників.
Не втрачаючи часу, жінка звернулася до поліції та розповіла, що шахрай оформив на неї кредит у компанії «КАЧАЙ ГРОШІ». Там заяву прийняли та відкрили кримінальне провадження за №42021271170000008.
Жінка подала позов до компанії по видачі кредитів «Качай гроші» і просила визнати договір недійсним. Проте там заперечили та заявили, що договір був укладений згідно законодавства, в електронній формі з використанням одноразового пароля, який вона назвала шахраю, в якості особистого підпису.
Під час розгляду справи у суді стало відомо, що в день дзвінка, у січні 2020 року, невідомий отримав на банківську картку кредит в 7000 грн на 30 днів. Тоді суд звернувся до ПриватБанку, де у жінки були відкриті рахунки, щоб дізнатися, чи не отримувала вона у той час таку суму. В банку відповіли, що не отримувала.
Тоді суд знов зробив запит і отримав дані про те, що картка, на яку шахрай отримав гроші, належить «Акцент-Банку». Але у цьому банку в жінки не було рахунків і ці гроші вона не отримала.
Тому суд зробив висновок, що перерахування коштів не на рахунок жінки є однією з підстав визнання договору недійсним. І у жовтні 2021 року суддя Сосницький районного суду Чернігівської області вирішив позов жінки задовольнити.
Інформатор розповідав, як отримати мінікредит в Moneyveo та уникнути проблем з поверненням.