"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Астрономи назвали дати найбільшого метеорного потоку 2023 року
Пік щорічного метеорного потоку Персеїди 2023 року припадає на ніч проти 13 серпня. Астрономи запевняють, що 12 серпня після 23:00 можна буде побачити неймовірне "зоряне шоу" - до 100 метеорів щогодини.
Про це повідомляє видання The Guardian. Один із найпотужніших метеорних потоків, названий за сузір'ям Персея відбувається впродовж кількох тижнів у серпні, а найкращими днями для спостереження називають 12-13 серпня.
Саме в цей період, як зазначають астрономи, освітленість Місяця буде становити тільки 10%, завдяки чому метеорити буде легше помітити, бо вони не будуть затьмарені супутником Землі. Свідками активної фази потіка Персеїди стануть мешканці північної півкулі планети.
Українці найкраще зможуть розгледіти зорепад у період з 23:00 до 5:00. Біноклів чи телескопів для того, аби слідкувати за потіком Персеїди, не потрібно, оскільки усе можна буде побачити неозброєним оком. Швидкість космічних тіл, як попереджають вчені, становитиме близько 100 об’єктів на годину, тому небесні тіла виглядатимуть як спалахи та вогняні смуги.
Перешкодою спостереженню "зоряного шоу" однозначно стануть штучні джерела світла. Тому варто знайти місце далеко від міських вогнів. Проте не забувайте, що на території України діє комендантська година, тому помилуватися явищем можна буде тільки в межах своєї будівлі.
"Зорепад" - умовна назва явища. Насправді подія являє собою потік метеоритів, що згорають. Щорічно приблизно в серпні наша планета проходить сузір'я Персея крізь хвіст комети Свіфта-Туттля. Уламки цієї комети згорають в атмосфері, що виглядає як зорепад.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.