Підіймаємо економіку: в Україні запрацював "Єдиний портал вакансій"

Читать на русском

Відтепер всі вакансії зібрані в одному місці.

Читать на русском
Підіймаємо економіку: в Україні запрацював "Єдиний портал вакансій"

Відтепер всі вакансії зібрані в одному місці.

Працевлаштування – надзвичайно актуальна на сьогодні проблема для багатьох українців. За оцінками Міжнародної організації праці при ООН, з 24 лютого близько 5 млн українців втратили роботу, дім та можливість працювати на благо своєї сім'ї та країни. Саме тому, Міністерство економіки та Державна служба зайнятості навесні 2022 року ініціювали створення порталу, який має полегшити пошук роботи. 

А вже наприкінці травня Міністерство економіки, Державна служба зайнятості та 6 найбільшими сайтами з працевлаштування (work.uarobota.uagrc.uanovarobota.uapidbir.comua.jooble.org) підписали договір про співпрацю та інформаційну взаємодію, результатом якого стало створення «Єдиного порталу вакансій».

«План Відновлення України передбачає створення більш як 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Отже, «Єдиний портал вакансій» буде дуже корисним і в майбутньому. Бізнес, який через війну змінив локацію, а також підприємства, що відкриваються чи розширюються, в тому числі за допомоги наших грантових програм, потребують робочої сили. Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам, сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки», - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Єдиний портал вакансій» - платформа, що дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, а також відфільтрувати пошук за бажаним рівнем зарплатні. Нові вакансії завжди актуальні, оскільки з’являються на порталі в режимі реального часу. 

Зазначимо, попри безробіття українці витрачають у торговельних мережах на довоєнному рівні. 

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, про те, яким буде бюджет у 2023 році.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.