Українці вже витрачають у торгівельних мережах на довоєнному рівні - Visa

Читать на русском

Цей показник повернувся у червні

Читать на русском
Українці вже витрачають у торгівельних мережах на довоєнному рівні - Visa

Цей показник повернувся у червні

В Україні витрати за банківськими картками Visa поступово повертаються до довоєнних обсягів. Цей показник повернувся у червні. 

Про це повідомила старша віцепрезидентка компанії Visa Віра Платонова в інтерв'ю Forbes Україна, передає Інформатор.

"Якщо порівняти з лютим, взявши значення цього місяця за 100%, денний обсяг зняття готівки у березні «просів» до 58%, а платежі за товари та послуги - до 73%. Через складнощі з інкасацією в банкоматах у березні популярною стала послуга зняття готівки в касах магазинів: «плюс» 20% за обсягом транзакцій порівняно з лютим. У червні цей показник повернувся до довоєнних показників", - розповіла вона.

Платонова підкреслила, що у червні зняття готівки становило вже 77% від лютневого показника, а торговельні операції зросли до 107%.

"Тобто ми можемо сказати, що Україна повернулась до довоєнних обсягів витрат у торговельних мережах та інтернет-платежах", - сказала вона.

Водночас, за її словами, не можуть повноцінно відновитись підприємства ресторанного бізнесу, пошиття та торгівлі одягом, сфери відпочинку та SPА-послуг. "Вони майже зникли або показують дуже незначні показники в наших цифрах. Знизилася частка транзакцій у сегменті електронної комерції", - зазначила Платонова.

Раніше ми розповідали, як українська економіка «переживе» війну та що для цього робить НБУ та влада. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.