“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Інформатор аналізує вакансії
Під час війни деякі спеціальності стали більш актуальними — наприклад, енергетики або військовослужбовці. Також збільшилась популярність певних компаній через їхню критично важливу діяльність. Наприклад, компанія ДТЕК. Інформатор проаналізував сайт з пошуку роботи Work.ua і з‘ясував — які фахівці наразі потрібні в ДТЕК у Києві.
Спостерігається попит на “комунікаційників” – фахівців з реклами та зв’язків з громадськістю. Також відчувається потреба в менеджерах і IT-спеціалістах. Цікаво, що з робочих спеціальностей є лише одна вакансія – контролер з фіксації показників лічильників електроенергії. Детальний перелік вакансій:
Керівні посади
Маркетинг, реклама та піар
IT
Фінанси, банк
Секретаріат, діловодство
Охорона, безпека
Дизайн, творчість
Телекомунікації і зв’язок
Бухгалтерія, аудит
Продаж, закупівлі
ЗМІ, видавництво і поліграфія
Освіта і наука, управління персоналом
Цікаво, що розмір зарплатні компанія вказала тільки для вакансії розробника програмного забезпечення - від 25 до 45 тисяч грн.
Блекаут змусив бізнес адаптуватись до нових умов. Підприємці втратили частку своїх звичних доходів і додатково витратились на джерела резервного живлення і генератори. Маркетологи очікували, що це призведе до скорочення штату для уникнення збитків і відповідно зросту безробіття. Втім, за даними Work.ua, ринок праці в Україні пережив блекаут і увірвався у 2023 рік з відновленням 50%.
Раніше ми писали про те, що за три місяці інтернет-популярність київського ДТЕК зросла в 23 рази. Також читайте про те, як працюють енергетики ДТЕК під градом російських ракет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.