“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Сайти енергетичних компаній мають мільйонні аудиторії
Платформа SimilarWeb публіку дані з відвідуваності сайтів. Статистика київського ДТЕК вражає – в листопаді ресурс відвідали 4,2 млн разів. А в жовтні – всього 902 тисячі. Пояснити це легко, адже люди моніторять графіки відключень. Така ж тенденція спостерігається і з сайтом Yasno.
Цікаві цифри помітило видання dev.ua. Найчастіше сайт ДТЕК відвідувала молодь віком від 25 до 34 років і журналісти. Втім, відвідуваність майже рівномірно розподілилась за віковими категоріями. Серед інших сайтів ДТЕК популярністю також користувалися і Дніпровські електромережі, хоч і не такою шаленою. В листопаді цей сайт відвідали 894,1 тисячі разів, а у вересні – 151,5 тисячі.
Що стосується сайту Yasno, то в листопаді його відвідали 9,3 мільйона разів. Це в 9 разів більше, ніж у вересні. Вікові показники та інтереси аудиторії – такі ж самі, як і у ДТЕК: молодь 25-34 років і журналісти.
З середини жовтня росія збільшила кількість ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури. 23 листопада через масовану атаку і знеструмлення атомних електространцій в Україні стався блекаут. Без світла залишились більшість мешканців Києва, Одеси, Дніпра, Вінниці, Львова, Миколаєва. У деяких зникли вода і опалення. Спостерігались проблеми зі зв'язком та Інтернетом. Зі декілька днів енергетикам вдалось стабілізувати ситуацію, проте нова атака 16 грудня призвела до нового блекауту. "Укренерго" повідомило про надзвичайний стан - понад 50% споживання енергосистеми України було втрачено.
Раніше ми писали про численні порушення, які виявили у "ДТЕК Київські регіональні електромережі". Також читайте про те, скільки часу потрібно на повну стабілізацію енергосистеми України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.