Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У соцмережах з'явилося багато мемів про ризик аварії на ЗАЕС
Українці завжди реагують навіть на небезпечні ситуації мемами в соціальних мережах, а обговорення ризиків підриву ЗАЕС теж не стало виключенням. У мережі з'явилося чимало кумедних зображень, де наші громадяни висміюють непросту реальність.
Звісно, що попри все чимало юзерів буде дивитися ефіри Олексія Арестовича з Фейгіним. Однак у випадку аварії на ЗАЕС, вважають користувачі, ведучі трохи змінять імідж:
При цьому чимало українців уже скупили йод і все, про що тільки чули на випадок аварії, але все ще чекають офіційних порад. Якщо ж не хочете бути героєм цього мему, то варто все ж почитати рекомендації, як треба готуватися до евакуації (якщо проживаєте неподалік від станції).
Українці впевнені, що не всі герої носять плащі, але у випадку пса Патрона – може підійти протигаз, якщо таки станеться те, "що не можна називати". Однак ім'я доведеться замінити – автори мемів прозвали песика Протоном, що явно буде тематично.
За дев'ять років війни українці вже починають звикати до шантажу ненормального сусіда. Тому наші громадяни замість паніки просто хочуть конкретики – "не більше однієї ядерної катастрофи".
Також наші люди не забувають про показники лічильника. Тільки от тепер жартують, що це може бути не вода чи газ, а радіація. Але ж система практично та сама?
У випадку аварії на ЗАЕС багатьом жителям доведеться не виходити на вулицю кілька днів. Але ті, хто й так ховається від військкоматів, можуть і не помітити різницю. Щоправда, краще все ж знати точно, яке покарання може бути за такі "ігри в хованки" і як можуть чи не можуть видавати повістку.
Звичайно, заснути, коли в соцмережах стільки новин, дуже важко. Але й тут люди діляться на кілька типів:
Але важливо, щоб зранку після спокійних та впевнених дій (скуповування води, їжі, туалетного паперу, йоду, прослуховування порад від Доктора Комаровського і багато іншого) впевнено сказати: "А я знав, що нічого не буде".
4 липня Генштаб ЗСУ попередив про можливу провокацію окупантів на території Запорізької атомної електростанції. Пізніше представники російського "Росатому" заявили, що це нібито Україна готує провокацію на ЗАЕС.
Уже 5 липня, коли вночі все ж нічого на ЗАЕС не трапилося, в Укргідрометцентрі виступили з важливою заявою. Експерти зазначити, що енергоблоки ЗАЕС уже з вересня минулого року не працюють.
"Усі показники свідчать не лише про відсутність нових аварійних ситуацій на ядерно-небезпечних об'єктах України, а й про відсутність транскордонного перенесення через територію України радіоактивно забруднених повітряних мас. Додаткове опромінення населення України внаслідок роботи АЕС було значно нижчим від допустимих рівнів", – підкреслили експерти, коментуючи ситуацію на території станції.
Нагадаємо, раніше директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі прокоментував ситуацію на ЗАЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.