"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В середньому на збори до школи першачка слід витратити щонайменше 4 тисячі гривень
Вже скоро в Україні стартує новий навчальний рік 2023-2024 років. Батьки готують своїх діток, особливо першачків, до школи. Окрему статтю витрат становлять одяг та канцелярія, якими слід забезпечити учнів для повноцінного навчання з 1 вересня.
Економічна правда вирішила з'ясувати, у скільки в середньому обійдеться підготувати першокласника до школи.
Як повідомляють журналісти видання, свої розрахунки вони будували на цінах торгових мереж Rozetka та Епіцентр й вони можуть злегка коливатися. Але, лише на одяг для школярів доведеться викласти від 1830 грн.
Так, за спортивний костюм доведеться заплатити від 700 до 900 грн. Ці витрати передбачають наявність штанів, футболки, кросівок, торбинки для взуття тощо.
У середньому за рюкзак доведеться викласти від 400 грн і вище. Такі рюкзаки вже матимуть ортопедичну спинку.
Набори для малювання та уроків з праці обійдуться від 100-150 грн. Також можна придбати вже готові набори з канцелярією за 450 грн.
За щоденник доведеться викласти від 25 грн. А п'ять зошитів у клітинку чи лінійку (косу) обійдуться щонайменше у сто гривень. За пенал доведеться заплатити від 125 грн.
В середньому цього року на підготовку першокласника до школи доведеться викласти 4 тис. грн.
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий рекомендує батькам дати дитині можливість виспатись після затяжної нічної повітряної тривоги. При цьому перші уроки можна не відвідувати. Зі свого боку, педагогам слід забезпечити можливість наздогнати пропущений матеріал. Також можна доздати контрольні та самостійні роботи. Лісовий вважає, що ментальне здоров'я дітей - у пріоритеті.
Також під час повітряних тривог на "дистанційці" вчителям слід переривати урок і йти в укриття.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чи підуть школярі на очне навчання з 1 вересня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.