"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Цех дозволить швидше ремонтувати іноземну техніку
В Україні 10 червня запрацював перший спільний проєкт української державної компанії "Укроборонпром" та німецького концерну Rheinmetall – цех з ремонту та виробництва бронетехніки. Відтак, процес відновлення західного озброєння пришвидшиться у найкоротші терміни.
Про відкриття нового цеху повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін у Telegram-каналі.
Він зазначив, що на даний час відкриття нового цеху дозволить швидше ремонтувати іноземну техніку. Водночас у перспективі в цеху вироблятимуть нові зразки броньованої техніки.
"Це підтримка не лише Збройних сил України, а й нашої економіки. У цеху працюють українські спеціалісти під технічним наглядом колег із Німеччини. Податки сплачуються в Україні. І ми отримуємо нові технології", - наголосив міністр.
У липні минулого року Rheinmetall пообіцяв протягом трьох місяців відкрити завод із виробництва бронетехніки в Україні. На підприємстві планувалося виробляти близько чотирьох сотень танків щороку. У вересні Антимонопольне відомство Німеччини видало відповідний дозвіл. Наприкінці 2023 року у концерні заявляли про плани орендувати українські заводи для виробництва німецьких бронемашин.
На початку 2024 року голова німецького концерну Армен Паппергер анонсував створення нового заводу з виробництва боєприпасів в Україні "у найкоротший термін". У лютому Rheinmetall підписав із неназваним українським партнером меморандум про створення в Україні такого підприємства. Концерн має договір про співпрацю з "Укроборонпромом".
Передбачалося, що Rheinmetall володітиме 51% акцій нового підприємства, а партнер - рештою 49%. За даними Reuters, завод щорічно вироблятиме "шестизначну кількість" боєприпасів калібру 155 мм. У Rheinmetall не уточнювали, коли розпочнеться виробництво і де буде розташоване підприємство. У середині березня концерн оголосив, що планує побудувати в Україні щонайменше чотири заводи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.