Перша перемога «Запоріжжя» і поразка «Дніпра»: результати ігрового дня Суперліги

«Прометей» продовжує йти без поразок.

Київ-Баскет» завдав «Дніпру» першої поразки в чемпіонаті. «Прометей» залишився єдиною командою Суперліги, яка виграла всі матчі.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 10 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. У першому поєдинку ігрового дня зійшлися БК «Запоріжжя» і «Черкаські Мавпи». В середині першої чверті господарі вели +5, але на останній хвилині лідерство захопили «Черкаські Мавпи». Однак триочковий у виконанні Максвелла приніс «Запоріжжю» перемогу у стартовій десятихвилинці.

А ось друга чверть пройшла за переваги команди гостей. «Черкаські Мавпи» по ходу матчу вели +9, а на перерву пішли, виграючи 5 очок.

Гравці «Запоріжжя» зробили відповідні висновки і ударно провели третю чверть. Після тридцяти хвилин гри господарі вигравали 9 очок. Як виявилося, цієї переваги вистачило «Запоріжжю» для першої перемоги в сезоні.

У першій чверті поєдинку «Тернополя» з «Харківськими Соколами» лідер змінювався кілька разів. І все ж перша десятихвилинка залишилася за господарями майданчика - 25:23. А ось другу чверть «Тернопіль» провалив і завершив першу половину матчу, програючи 12 очок.

Після перерви господарі стали поступово наздоганяти суперника, скоротивши відставання до чотирьох очок. Однак харків'яни додали і за 4 хвилини до кінця четвертої чверті повели +17. «Тернопіль» прокинувся і за 10 секунд до фінальної сирени скоротив різницю до двох балів. Але Магонія закинув обидва свіх штрафні кидки і забезпечив «Харківським Соколам» перемогу.

У Слобожанському «Прометей» приймав столичний «Будівельник». Досить рівна перша чверть завершилася перемогою гостей з різницею в одне очко. Друга десятихвилинка залишилася за «Прометеєм» як і в цілому перша половина матчу.

У третій чверті чемпіон України збільшив перевагу до 14-ти очок. А у фінальному відрізку поєдинку «Будівельник» припинив опір, змирившись з поразкою. У підсумку «Прометей» здобув четверту перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті.

Принципове протистояння відбулося в Києві, де зустрілися «Київ-Баскет» і «Дніпро». На 7-й хвилині кияни програвали одне очко, але потім зробили приголомшливий ривок, набрали 16 очок поспіль і виграли першу чверть 30:15. У другій десятихвилинці гостям вдалося відіграти 5 балів.

За підсумками тридцяти хвилин гри «Київ-Баскет» вів +12. У четвертій чверті «Дніпро» став поступово підбиратися до суперника, але очкового запасу вистачило «Київ-Баскет» для перемоги.

• «Запоріжжя» - «Черкаські Мавпи» 82:75 (22:21 17:23, 25:11, 18:20);
  • «Тернопіль» - «Харківські Соколи» 84:88 (25:23, 11:25, 25:17, 23:23);
  • «Прометей» - «Будівельник» 98:69 (21:22, 19:11, 29:22, 29:14);
  • «Київ-Баскет» - «Дніпро» 78:73 (30:15, 17:22, 17:15, 14:21).

Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 14 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемоГУ збірної України над Фінляндією і підсумки матчів відбору на ЧС-2022,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут