Головна
Україна
Події
22:41, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

З 7 серпня внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть ставати на облік та оформлювати виплати на проживання, навіть якщо втратили паспорт. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Замість паспорта можна буде використати довідку з Державної міграційної служби про подання документів для оформлення паспорта громадянина України. Цю довідку видаватимуть центри надання адмінпослуг, територіальні органи або територіальні підрозділи ДМС, державні підприємства, що належать до сфери управління ДМС тощо. Також для оформлення виплат також можна використовувати документи із застосунку "Дія", зокрема "єДокумент". Нагадаємо, в Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі.  Також в Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні частина переселенців так і не отримали грошові виплати.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Переселенці відтепер зможуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта

Читать на русском

Замість паспорта можна буде використати довідку з Державної міграційної служби

Читать на русском
Переселенці відтепер зможуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта

Замість паспорта можна буде використати довідку з Державної міграційної служби

З 7 серпня внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть ставати на облік та оформлювати виплати на проживання, навіть якщо втратили паспорт.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Замість паспорта можна буде використати довідку з Державної міграційної служби про подання документів для оформлення паспорта громадянина України.

Цю довідку видаватимуть центри надання адмінпослуг, територіальні органи або територіальні підрозділи ДМС, державні підприємства, що належать до сфери управління ДМС тощо.

Також для оформлення виплат також можна використовувати документи із застосунку "Дія", зокрема "єДокумент".

Нагадаємо, в Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі

Також в Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні частина переселенців так і не отримали грошові виплати

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.