“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі у процесі перемовин знаходяться Вашингтон та Лондон, незабаром до них долучиться Париж
Переговори стосовно надання Україні гарантії безпеки країнами учасницями G7 тривають і завершаться не раніше 2024 року. Наразі обговорення підтримки держави ведуть Велика Британія та США.
Про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal.
Окрім Вашингтона та Лондона перемовини про гарантії безпеки для України може невдовзі розпочати і Париж. За словами французького чиновника, на якого посилається видання, Франція планує розпочати переговори з Україною вже найближчими тижнями.
Що стосується Німеччини, то наразі немає ясності, коли саме держава вступить у цей процес. Берлін тільки почав аналізувати можливі способи надання Києву підтримки. Також невідомо, коли домовленостей буде досягнуто з іншими країнами.
У матеріалі видання зазначається, що відсутність двосторонніх угод між союзниками може стати ключовою проблемою в наданні гарантій безпеки для України. На думку ЗМІ, це також може знизити ефективність військової допомоги Україні.
Західні чиновники шукають способи зафіксувати обіцянки підтримки та обмежити здатність майбутніх урядів відступати від них, на тлі побоювань у європейських столицях, що Дональд Трамп, якщо він здобуде перемогу на виборах у США у 2024 році, спробує скоротити допомогу.
"Серед інших проблем адміністрація Байдена обмежена у своїх можливостях зв’язувати майбутню владу міжнародними угодами - і Трамп уже довів готовність скасувати угоди своїх попередників. Крім того, європейським державам бракує фінансової та військової спроможності, щоб компенсувати негативні наслідки, якщо майбутній президент скоротить або припинить допомогу США Києву", - йдеться у публікації.
Декларацію G7 щодо гарантій безпеки для України вже підтримали 28 країн. Попереднім був Люксембург.
Про створення Декларації щодо гарантій безпеки для України заявили під час чергового саміту Північноатлантичного альянсу, який пройшов у липні, країни "великої сімки". Серед тих, хто спочатку доєднався до декларації, - Чехія, Данія, Нідерланди, Норвегія, Іспанія та Швеція.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатися на канал у Viber можна тут.