Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До документа приєдналися вже 28 країн
До декларації G7 щодо гарантій безпеки для України приєдналася Словенія. Таким чином, документ підтримали вже 28 країн.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Twitter.
“Вдячний уряду Словенії та особисто прем’єр-міністру Роберту Голобу за приєднання до декларації G7 щодо безпекових гарантій для України”, – написав глава держави.
За його словами, Словенія та Україна мають спільні цінності свободи та демократії. Крім того, країни прагнуть до миру та справедливості для всієї євроатлантичної спільноти.
Декларацію G7 щодо гарантій безпеки для України вже підтримали 28 країн. Попереднім був Люксембург.
Про створення Декларації щодо гарантій безпеки для України заявили під час чергового саміту Північноатлантичного альянсу, який пройшов у липні, країни "великої сімки". Серед тих, хто спочатку доєднався до декларації, - Чехія, Данія, Нідерланди, Норвегія, Іспанія та Швеція.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатися на канал у Viber можна тут.