Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За попередньою інформацією, його очолить американський генерал Крістофер Каволі
Пентагон розпочав роботу над формуванням нового командування. Воно займатиметься питанням військової допомоги Україні та навчанням військових. Йдеться про впорядкування системи підготовки і допомоги, яка була створена "на льоту" після повномасштабного вторгнення в лютому.
Про це пише The New York Times. Систему передадуть під єдине нове командування, яке базується в Німеччині. Її очолить високопоставлений американський генерал — імовірно Крістофер Каволі. Остаточне рішення ухвалять найближчими тижнями.
Нове командування, яке підпорядковуватиметься генералу Каволі, виконуватиме рішення, прийняті Контактною групою з питань оборони України — це коаліція з 40 країн, яку створили після російського вторгнення для задоволення потреб та запитів України. Командування контролюватиме навчання на полігонах у Німеччині, а також у центрах технічної підтримки, створених у сусідніх країнах. Наприклад, військова ремонтна бригада з 50 людей на базі у Польщі надає технічну допомогу українським бійцям у ремонті пошкодженої зброї, наданої США, включно з гаубицями M777.
До місії залучать близько 300 осіб, вона буде розташовуватися у Вісбадені (Німеччина), штаб-квартирі Сухопутних військ США в Європі. Значна частина підготовки українських військових на американських системах озброєння вже проходить там або поблизу.
"Це визнає реальність важливої місії з надання безпекової допомоги нашим українським партнерам. Це також створить формальну структуру безпеки, якої можуть дотримуватися наші союзники і партнери, передаючи своє обладнання і підготовку в руки українців", - сказав колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, адмірал Джеймс Ставрідіс.
З початку повномасштабного російського вторгнення США дали Україні військову допомогу на суму понад 16 мільярдів доларів. Штати та союзники сформували Контактну групу по Україні, що складається з більш ніж 40 країн. Вони збираються щомісяця у німецькому місті Рамштайн. Зазначимо, що наступна зустріч контактної групи з оборони України відбудеться вже 12 жовтня у Брюсселі.
Нагадаємо, Азербайджан продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні. Крім того, Норвегія та Британія передадуть Україні мікродрони.
Також Інформатор писав, що Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.