Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Парламентська асамблея Ради Європи визнала росію диктатурою
Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила рішення про визнання президента рф володимира путіна диктатором. Про таку звістку 13 жовтня повідомив нардеп Олексій Гончаренко. За його словами, також було визнано росію, як країну в якій встановлено режим диктатури.
Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі. Гончаренко також наголосив, що може бути прийнято й рішення про визнання Лукашенко диктатором. Відповідні правки про це він уже подав на розгляд.
"ЩОЙНО! В ПАРЄ прийнята резолюція, яка визнає президента рф володимира путіна диктатором, а росію - де-факто диктатурою! «За» - 43. Дуже важливе рішення!", - додав він.
ПАРЄ закликала всі країни виконати ордер на арешт путіна, який видав МКС, а також визнати путіна після закінчення його повноважень у березні 2024 року нелегітимним. Європейці наполягають на тому, аби всі країни члени організації зупинили з ним будь-які контакти після цієї дати. Ця резолюція була прийнята одностайно та без заперечень.
Раніше повідомлялось, що Парламентська асамблея Ради Європи визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. До того ж у ній закликали зробити подібні кроки й в парламентах інших країн. Президент України та міністр закордонних справ підтримали це рішення.
22 червня 2023 року У ПАРЄ також підтримали "формулу миру", яку створила команда Володимира Зеленського. Було прийнято й резолюцію щодо політичних наслідків агресії росії проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.