Паралімпійські ігри в Токіо: підсумки 29 серпня

Українські паралімпійці за день здобули 2 золоті, 5 срібних і 2 бронзові нагороди.

Оксана Зубковська виграла змагання зі стрибків у довжину. Роману Полянському не було рівних на дистанції 2000 метрів в академічному веслуванні.

Інформатор підводить підсумки змагань 29 серпня.

У неділю, 29 серпня, на Паралімпійських іграх в Токіо розіграли 62 комплекти медалей.

Першу медаль у веслуванні, причому одразу золоту, приніс збірній України Роман Полянський. На дистанції 2000 метрів український паралімпієць зі старту захопив лідерство і з результатом 9: 48.78 першим прийшов до фінішу.

У стрибках в довжину (клас Т12) Оксана Зубковська стала чемпіонкою Паралімпіади. Українка стрибнула на 5 метрів 54 сантиметри і випередила найближчу суперницю на 16 сантиметрів.

У штовханні ядра (клас F20) Анастасія Мисник завоювала срібну медаль. Ще одна українська спортсменка Вікторія Шпачинська зупинилася за крок від п'єдесталу, ставши четвертою.

Збірна України з голболу провела свій третій матч. Українці в напруженому поєдинку з рахунком 4: 2 обіграли збірну Бельгії.

Врожайним виявився день у плаванні. Срібні медалі завоювали Андрій Трусов (400 метрів вільним стилем) і Денис Остапченко (50 метрів на спині). У запливі на 50 метрів вільним стилем призерами стали два українські спортсмени. Ілля Яременко фінішував другим, а Максим Веракса виборов «бронзу».

У змаганнях дзюдоїстів Олександр Назаренко (90 кг) в сутичці за третє місце переміг представника Бразилії Артура Кавальканті да Сілву. А ось Анастасія Гарник (70 кг) свій поєдинок за бронзу програла дзюдоїстці з Італії Кароліні Кості.

У пауерліфтингу Наталія Олійник (79 кг) з результатом 133 кілограми стала срібною призеркою Паралімпіади.

Після п'ятого дня змагань на рахунку збірної України 43 медалі:10 золотих, 22 срібних, 11 бронзових.

медали 29,08

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів шостого туру УПЛ, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 28 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут