Падіння Іл-76 під Бєлгородом: встановлено прізвища членів російського екіпажу, родичі підтвердили їхню загибель

Російські льотчики впавшого Іл-76 Беззубкін, Пілуєв і Високін належали до екіпажу 117 військово-транспортного авіаційного полку із дислокацією в Оренбурзі

Іл-76, екіпаж
Падіння Іл-76 у Бєлгороді 24 січня

Розслідувачі "Схем" встановили імена членів екіпажу, які перебували на борту Іл-76, який впав у Бєлгородській області. Це льотчики 117 військово-транспортного авіаційного полку із дислокацією в Оренбурзі. В ГУР їх занесли до переліку воєнних злочинців за доставлення зброї для убивств українців. Це певним чином підтверджує заяву Генштабу ЗСУ про те, що літак перевозив ракети до Харківської області.  

Загибель щонайменше трьох пілотів вже підтвердили їхні родичі, повідомляють "Схеми". Але членів екіпажу могло бути більше. 

"Ще у березні 2022 року п'ятеро російських військових, які перебували або могли перебувати на борту, українська розвідка віднесла до таких, які доставляють зброю та боєприпаси для вбивства мирних громадян України", - пишть розслідувачі. 

На цей час смерть 36-річного командира корабля Станіслава Беззубкіна підтвердила його дружина Маріка Беззубкіна. Вона сказала, що про це їй повідомили в російському міноборони. За її словами, востаннє вона спілкувалась з чоловіком орієнтовно о 7:30 24 січня (за російським часом). За її словами, він в цей час мав вилітати з Москви. 

Також на борту літака загинули штурман корабля Олексій Високін і бортінженер Андрій Пілуєв. Повідомляється, що політ мав обслуговувати бортінженер авіадесантного обладнання Сергій Житєньов, але наразі не вдалося незалежно підтвердити його загибель. Екіпаж належав до 117 військово-транспортного авіаційного полку, із дислокацією в Оренбурзі. 

Падіння Іл-76 у Бєлгороді: родичі трьох російських пілотів підтвердили їхню загибель 1

Падіння Іл-76 під Бєлгородом

У середу, 24 січня, у Бєлгородській області впав російський військовий літак Іл-76.  В росії стверджують, нібито на борту літака знаходилися 65 українських військовополонених, яких везли на обмін. Але зрозуміло, що ворог використовує інформацію з падінням Іл-76 в якості пропаганди. Список нібито загиблих від російських пропагандистів, який з'явився у мережі, виявився вкидом - деякі з цих військовополонених не могли загинути у літаку, бо їх вже обміняли й вони в Україні.

Також росіяни явно брешуть у деяких інших моментах, наприклад щодо абсурдно малої кількості конвоїрів на нібито 65 полонених. Також є питання щодо маршруту літака і місця, де його збили. 

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими закликали дочекатися перевірених офіційних даних про інцидент. Але відомо, що цього дня справді мав відбутися обмін полоненими між росією та Україною

У Генштабі заявили, що ЗСУ відстежують точки запусків російських ракет та логістику їх постачання, зокрема з застосуванням військово-транспортної авіації. І пояснили, що вразили військову ціль. У заяві йдеться у про те, що ЗСУ й надалі будуть вживати заходів зі знищення російських військових об'єктів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube