"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У 2014 році чоловіку пересадили стовбурові клітини
У світі підтвердили вже п'ятий випадок вилікування від вірусу імунодефіциту (ВІЛ) людини. Ним став мешканець Німеччини. Йому пересадили стволові клітини.
Про це пише видання Forbes. 53-річний чоловік із Німеччини вилікувався від ВІЛ після пересадки стовбурових клітин у 2014 році. Згідно з даними дослідників у Nature Medicine, це п'ята людина у світі, яка вилікувалася від вірусу.
За словами фахівців, у "пацієнта Дюссельдорфа" немає помітних слідів від вірусу імунодефіциту, і чоловік припинив прийом ліків проти ВІЛ у 2019 році. В інтерв’ю ABC News лікар пацієнта Бйорн-Ерік Оле Йенсен зазначив, що вірус "справді вилікуваний", а не в "довгостроковій ремісії".
Першим пацієнтом, який подолав ВІЛ за допомогою пересадки кісткового мозку, був Тімоті Рей Браун. Він створив фонд у Вашингтоні, діяльність якого присвячена боротьбі з ВІЛ. Однак у нього виявили рак крові, через що він помер у вересні 2020 року.
ВІЛ-інфекція — це захворювання, при якому вірус імунодефіциту людини вражає імунну систему та послаблює її. Вона стає вразливою до інших інфекцій, вірусів та бактерій, а з часом, якщо не лікувати ВІЛ-інфекцію, у людини розвивається СНІД (синдром імунодефіциту людини). Влітку 2022 року стало відомо, що у США чоловік вилікувався від ВІЛ. Це четвертий випадок у світі. Чоловіку пересадили кістковий мозок від донора, який був природно стійким до вірусу. Пацієнт припинив прийом ліків проти ВІЛ. За його словами, дізнавшись, що вірусу у нього більше немає, він відчув величезну подяку. Варто додати, що у січні 2023 року в Україні офіційно зареєстровано 901 новий випадок ВІЛ-інфекції, у 261 пацієнта діагностовано СНІД, а 113 людей померли від СНІДу.
Раніше ми писали, що в Україні створили чат-бот, який допоможе оцінити ризик захворіти на ВІЛ та знайде найближчий пункт тестування. Крім того, у Польщі виріс показник захворювання на ВІЛ, росія звинувачує в цьому біженців з України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.