"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Він лікувався від лейкемії раку крові
Чоловік, у якого ще в 1980-і роки було діагностували ВІЛ, вилікувався від цього вірусу. Це четвертий випадок у світі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BBC News.
Йому пересадили кістковий мозок від донора, який був природно стійким до вірусу. 66-річний чоловік, який не хоче розголошувати своє ім'я, припинив прийом ліків проти ВІЛ. За його словами, дізнавшись, що вірусу у нього більше немає, він відчув величезну подяку.
"Коли в 1988 році мені поставили діагноз ВІЛ, як і багатьом іншим, я думав, що це смертний вирок. Я ніколи не думав, що доживу до того дня, коли більше не буду мати ВІЛ", - зізнається чоловік.
Однак лікувався пацієнт не від ВІЛ, а від лейкемії — раку крові. Команда медиків вирішила, що чоловіку необхідна пересадка кісткового мозку, щоб замінити клітини крові, уражені раком, на нові. За збігом обставин донор був стійкий до ВІЛ. Зазначається, що вірус потрапляє за допомогою мікроскопічних "дверцят" - білка, який називають CCR5. Проте деякі люди, включаючи донора, мають мутації CCR5, які запобігають проникненню ВІЛ.
За пацієнтом після пересадки ретельно спостерігали, і рівень ВІЛ в його організмі став неможливо визначити. Зараз чоловік знаходиться в стані ремісії більше 17 місяців.
"Ми були дуже раді йому повідомити, що ВІЛ пішов у ремісію і що йому більше не потрібна антиретровірусна терапія, яку він приймав понад 30 років", - сказала лікар-інфекціоніст.
Нагадаємо, в Україні по-іншому тестуватимуть на ВІЛ. Крім того, науковці виявили новий штам ВІЛ.
Також Інформатор писав, коли потрібно зробити тест на ВІЛ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.