Ощадбанк пов’язали з будівництвом доріг у Молдові: як саме та які фігурують суми

Читать на русском

Державний банк надав дорожній компанії «Автомагістраль-Південь» гарантію виконання зобов’язань в сумі 2,1 млн євро.

Читать на русском
Ощадбанк
На торгах пропозиція української компанія була вигідніша

Державний банк надав дорожній компанії «Автомагістраль-Південь» гарантію виконання зобов’язань в сумі 2,1 млн євро.

Державна адміністрація доріг Молдови та українська компанія «Автомагістраль-Південь» підписали контракт на будівництво обходу міста Вулканешти. Мова йде про ділянку нової дороги довжиною 8,58 км. 

Про це повідомила компанія «Автомагістраль-Південь» в соцмережі та Ощадбанк на своєму сайті.

«У 2006 році Україна передала Молдові 430 метрів узбережжя Дунаю і Пруту та відкрила нашим сусідам вихід до Чорного моря. Так утворився порт Джурджулешти, з якого у столицю країни рухається щільний потік вантажівок», - йдеться у повідомленні компанії.

Нова дорога має стати частиною стратегічної траси М3 Кишинів-Комрат-Джурджулешти-кордон з Румунією (км+0+000 - км 8+580). Проєкт фінансується за кошти ЄБРР. Траса проходить через місто Вулканешти, а нова ділянка дозволить перенаправити вантажівки за його межі.

В цьому проєкті Ощадбанк надав «Автомагістраль-Південь» гарантію виконання зобов’язань в сумі 2,1 млн євро.

«Гарантія надана Ощадом в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі (Trade Facilitation Programme) від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), яку впроваджено для стимулювання зовнішньоторговельних зв’язків між країнами Центральної та Східної Європи», - йдеться у повідомленні державного банку.

Загалом, за п’ять місяців 2023 року Ощадбанк уклав з великими корпоративними клієнтами кредитні угоди на суму 6,3 млрд грн.

Ощадбанк відбиратиме бізнес для грантів

З 1 липня 2023 року 750 мікробізнесів можуть отримати безповоротне фінансування на суму до 4 тисяч євро. Кошти видають на заміну пошкодженого обладнання, транспортні витрати на переїзд чи повернення, або на поповнення оборотні кошти.

Допомогу можуть отримати:

  • мікропідприємства в найбільш постраждалих регіонах (Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Донецька, Київська, Чернігівська, Сумська, Луганська та Херсонська області);
  • бізнеси, які повернулись на деокуповані території (раніше окуповані території Київської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької та Сумської або інших областей, які будуть деокуповані на момент подання грантових заявок);
  • компанії, важливі для забезпечення основними товарами та послугами в усіх підконтрольних областях.

Щоб отримати грант потрібно заповнити заявку в «Дії».

Інформатор писав, що аферисти проводять фейковий розіграш від Ощадбанку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.