Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Видобуток газу в умовах війни росії проти України надзвичайно складний
Станом на серпень у підземні газосховища України вже закачано 12,3 млрд кубів газу. В Міністерстві енергетики запевняють, що газовики встигнуть заповнити газосховища до початку опалювального сезону, незважаючи на всі складнощі, спричинені війною.
Про це повідомило Міністерство енергетики України.
"Кожен опалювальний сезон в умовах війни стає складнішим за попередній, але ми розуміємо, що пройдемо його, зокрема, завдяки роботі енергетиків та працівників газової галузі. У цих умовах їхня праця набуває ключових значень", - розповів міністр енергетики Герман Галущенко.
Зазначається, що третину видобутку газу в Україні забезпечують родовища у Полтавській області. Темпи видобутку нарощуються. До того ж, імпорт газу з сусідніх країн ЄС теж збільшується.
Головний інженер АТ "Укргазвидобування" Сергій Лагно додав, що видобуток газу в умовах війни росії проти України надзвичайно складний. Підприємства почали використовувати альтернативні джерела живлення. Зокрема дизельні електростанції. Для безперебійної роботи газовиків обладнали укриття для персоналу.
Раніше Інформатор писав, що компанія "Нафтогаз" оголосила, що не підвищуватиме ціну на газ для населення принаймні до першого травня 2024 року. Тариф на газ залишиться на рівні 7 гривень 96 копійок за кубічний метр. Це рішення було прийнято з метою підтримки українців під час війни.
Ми також повідомляли, що українські військовослужбовці та їх близькі родичі мають право на різні пільги від держави, серед яких знижка на оплату комунальних послуг. Зокрема, захисники та їх родини можуть отримати знижки на газ. Вона залежить від їхньої пільгової категорії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.