Головна
Україна
Події
14:16, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

В Чернігові опалення увімкнуть вчасно.Це відбудеться, коли три доби поспіль середньодобова температура буде нижче 8 градусів. Тариф на тепло для місцевих мешканців залишиться таким же, як минулого року. Про це повідомив мер Чернігова Владислав Атрошенко. Він розповів, чи вистачить газу для опалення. "Шановні чернігівці, опалювальний сезон 2022/23 розпочнеться вчасно. Тариф на тепло для населення залишається таким же, як торік. Ми враховуємо позицію Кабінету міністрів про те, що цей опалювальний сезон на Чернігівській ТЕЦ має пройти ТОВ "Технова". Люди для нас пріоритет. Тепло має бути в оселях", - заявив Атрошенко. За його словами, теплоносій в оселі чернігівців буде подано тоді, коли три доби поспіль середньодобова температура буде нижче 8 градусів. Також він повідомив, чи вистачить газу для опалення. "Ліміти газу зменшені на 10% щодо попереднього опалювального сезону, і, відповідно, якщо ця зима буде холоднішою, треба буде вирішувати питання наявності газу для того, аби нагріти теплоносії", - повідомив Атрошенко. Що цьому передувало Чернігівська міська рада на позачерговому засіданні 27 вересня звернулася до Кабміну щодо недопущення зриву опалювального сезону в Чернігові. Депутати закликали уряд терміново провести засідання штабу з підготовки до зими та винести рішення щодо Чернігівської ТЕЦ, яку було суттєво пошкоджено під час обстрілів міста. У яких регіонах очікується найскладніша ситуація з опалювальним сезоном На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складнаситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області,оскільки окупанти імітуютьдо опалювального сезону. Складною ситуація буде вЕнергодарі, Мелітополі, Бердянську. Відомо, що фактично без опалення буде Мелітополь.Українців просять евакуюватисяз окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не будетеплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогуза телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися. Нагадаємо,у Словопалювального сезону не буде. Крім того,на всіхтимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуаціяз опалювальним сезоном. Такожписав, що потрібнознати українцям про субсидії на період новогоопалювального сезону. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Опалювальний сезон в Чернігові: що буде з тарифами на тепло

Читать на русском

Опалювальний сезон у місті був під загрозою зриву

Читать на русском
Опалювальний сезон в Чернігові: що буде з тарифами на тепло

Опалювальний сезон у місті був під загрозою зриву

В Чернігові опалення увімкнуть вчасно. Це відбудеться, коли три доби поспіль середньодобова температура буде нижче 8 градусів. Тариф на тепло для місцевих мешканців залишиться таким же, як минулого року. 

Про це повідомив мер Чернігова Владислав Атрошенко. Він розповів, чи вистачить газу для опалення.

"Шановні чернігівці, опалювальний сезон 2022/23 розпочнеться вчасно. Тариф на тепло для населення залишається таким же, як торік. Ми враховуємо позицію Кабінету міністрів про те, що цей опалювальний сезон на Чернігівській ТЕЦ має пройти ТОВ "Технова". Люди для нас пріоритет. Тепло має бути в оселях", - заявив Атрошенко.

За його словами, теплоносій в оселі чернігівців буде подано тоді, коли три доби поспіль середньодобова температура буде нижче 8 градусів. Також він повідомив, чи вистачить газу для опалення.

"Ліміти газу зменшені на 10% щодо попереднього опалювального сезону, і, відповідно, якщо ця зима буде холоднішою, треба буде вирішувати питання наявності газу для того, аби нагріти теплоносії", - повідомив Атрошенко.

Що цьому передувало 

Чернігівська міська рада на позачерговому засіданні 27 вересня звернулася до Кабміну щодо недопущення зриву опалювального сезону в Чернігові. Депутати закликали уряд терміново провести засідання штабу з підготовки до зими та винести рішення щодо Чернігівської ТЕЦ, яку було суттєво пошкоджено під час обстрілів міста.

У яких регіонах очікується найскладніша ситуація з опалювальним сезоном

На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області, оскільки окупанти імітують підготовку до опалювального сезону. Складною ситуація буде в Енергодарі, Мелітополі, Бердянську. Відомо, що фактично без опалення буде Мелітополь. Українців просять евакуюватися з окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не буде теплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогу за телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися. 

Нагадаємо, у Слов’янську опалювального сезону не буде. Крім того, на всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. 

Також Інформатор писав, що потрібно знати українцям про субсидії на період нового опалювального сезону. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.