"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Резолюцію ООН щодо воєнного конфлікту у Палестині підтримала 91 країна
У середу, 29 листопада, Генеральна Асамблея ООН затвердила резолюцію, в якій закликала Ізраїль повернутися до кордонів 1967 року. Уряд Нетаньяху просять звільнити Голанські висоти. Під час голосування Україна утрималась від такого рішення.
Про це стало відомо з трансляції засідання на офіційному сайті. Відповідну резолюцію підтримала 91 країна. Серед них - Китай та Росія. 62 країни утрималися, серед них - Україна. Ще 8 країн виступили проти, це Ізраїль, США, Великобританія, Мікронезія, Палау, Австралія, Канада, Маршаллові острови.
Кордони 1967 року існували до Шестиденної війни, в якій Ізраїль узяв під контроль Східний Єрусалим, західний берег річки Йордан, Сектор Гази та Голанські висоти. Це не вперше, коли Ізраїль закликають "посунутись": зокрема, у 2017 році під час Міжнародної близькосхідної конференції питання кордонів, якими вони були 56 років тому, також порушували.
Раніше, 15 листопада, ООН затвердила резолюцію щодо введення у Секторі Гази "гуманітарних пауз". Вони повинні тривати декілька днів, щоб була змога надати допомогу мирним мешканцям. В Ізраїлі резолюцію Радбезу ООН щодо гуманітарних пауз у Секторі Гази назвали "відірваною від реальності". Постпред Ізраїлю при ООН Гілад Ердан заявив, що в ООН переймаються гуманітарною ситуацією у регіоні, але зовсім не роблять акцент на тому, що до цього призвело. Також організація досі не спромоглась засудити різанину, яку ХАМАС вчинив 7 жовтня 2023 року.
Попри те, пауза у бойових діях триває, відбуваються обміни заручниками. В Ізраїлі кажуть, що перемир'я буде недовгим. ЦАХАЛ збирається знищити ХАМАС під корінь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.