Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Він вважає, що зближення США та Саудівської Аравії, а також покращення співробітництва між країнами могло стати фактором початку війни
Президент США Джо Байден розповів, чому ХАМАС міг напасти на Ізраїль 7 жовтня. За його думкою, це могло статись через те, що США почало зближуватись із Саудівською Аравією. Зокрема, на підтвердження цього, він додав, що на саміті G20 було підписано план з будування залізниці через Близький схід до Саудівської Аравії, Ізраїлю та Європи.
Про це він повідомив під час пресконференції. За його словами, більшість арабських країн хоче розбудувати довготривалий мир в регіоні й вони це можуть зробити в координації з США.
"Я не можу довести..., але я вважаю, що однією з причин, чому ХАМАС завдав удару, було те, що вони знали, що я дуже тісно співпрацюю з саудитами та іншими країнами регіону, щоб принести мир шляхом визнання Ізраїлю та його права на існування", – зазначив американський лідер.
Байден також заявив, що він планує працювати над довготривалим миром на Близькому сході. Більшість арабських країн знає про це. Він наголосив, що вони висловлюють зацікавленість у такій політиці.
"Вся ідея в цьому: існує величезна зацікавленість – і я думаю, що більшість арабських країн знають про це – в координації дій один з одним змінити динаміку в регіоні заради довготривалого миру. І це те, над чим я збираюся продовжувати працювати", – пояснив Байден.
Раніше президент США Джо Байден заявляв, що він вважає окупацію Сектора Гази ізраїльською армією "великою помилкою". За його словами, він повідомив Нетаньяху про те, що він не вірить у закінчення війни між ізраїльтянами та палестинцями військовим шляхом поки не буде досягнуто рішення про створення двох держав.
"Я чітко дав зрозуміти Ізраїлю, що вважаю їхню окупацію Гази великою помилкою", – зазначив він.
Проте, він вважає, що наразі не варто очікувати, що Ізраїль припинить військові дії, адже ХАМАС погрожував напасти на країну знову. Також він засудив подібні вчинки бойовиків.
"ХАМАС вже публічно заявив, що вони планують знову напасти на Ізраїль, як вони це робили раніше, коли відрізали голови немовлятам", – сказав Байден.
Також Джо Байден привітав домовленість про звільнення заручників між Ізраїлем та ХАМАС. Уряд Ізраїлю та ХАМАС припинять вогонь на чотири дні. Бойовики звільнять 50 заручників серед яких жінки та діти, а Ізраїль звільнить 150 палестинців.
"Я надзвичайно радий, що деякі з цих сміливців... возз’єднаються зі своїми сім’ями, коли цю угоду буде повністю реалізовано", – сказав Байден у заяві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.