Головна
Шоу-біз
07:11, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Співачка Наталя Жижченко, відома як ONUKA, оприлюднила проект до Дня пам’яті Голодомору, який вшановують в Україні щочетвертої суботи листопада. Артистка разом із митцями Чернігівщини створили пісню та кліп, які звучать як пряме звинувачення країни-агресора. За словами співачки, «історія повторюється – ми знову зіштовхнулися з тим самим злом». В описі до кліпу говориться: «Цей твір проводить паралелі між двома найбільшими злочинами росії проти українського народу: Голодомором 1932-1933 рр. та найкривавішим актом восьмирічної незаконної російської агресії – лютневим вторгненням 2022 р. Ми знову зіштовхнулися з тим самим злом, але на цей раз маємо величезну силу, щоб перемогти його раз і назавжди». Пісня називається «Душа народу». До створення кліпу приєдналися Чернігівський Академічний хор ім. Дмитра Бортнянського та хор старших класів «Провесінь» КЗНГО «Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського». Відео знімали у селі Лукашівка Чернігівської області, у напівзруйнованій старовинній церкві. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

ONUKA презентувала кліп на пісню, де росію звинувачують у неодноразовому геноциді українського народу

Читать на русском

Звинувачення, які неможливо спростувати

Читать на русском
ONUKA презентувала кліп на пісню, де росію звинувачують у неодноразовому геноциді українського народу
Альтернативна реальність перетворилася на буденність

Звинувачення, які неможливо спростувати

Співачка Наталя Жижченко, відома як ONUKA, оприлюднила проект до Дня пам’яті Голодомору, який вшановують в Україні щочетвертої суботи листопада. Артистка разом із митцями Чернігівщини створили пісню та кліп, які звучать як пряме звинувачення країни-агресора. За словами співачки, «історія повторюється – ми знову зіштовхнулися з тим самим злом».

В описі до кліпу говориться:

«Цей твір проводить паралелі між двома найбільшими злочинами росії проти українського народу: Голодомором 1932-1933 рр. та найкривавішим актом восьмирічної незаконної російської агресії – лютневим вторгненням 2022 р. Ми знову зіштовхнулися з тим самим злом, але на цей раз маємо величезну силу, щоб перемогти його раз і назавжди».

Пісня називається «Душа народу». До створення кліпу приєдналися Чернігівський Академічний хор ім. Дмитра Бортнянського та хор старших класів «Провесінь» КЗНГО «Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського». Відео знімали у селі Лукашівка Чернігівської області, у напівзруйнованій старовинній церкві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.