Дмитро Литвин, радник президента з питань комунікацій
"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Радник Зеленського розповів, яким буде перший пункт внутрішнього плану перемоги
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
02.11.2024
Зеленський запровадив для українців нову Вовину тисячу
Як ви оцінюєте цю ініціативу?
голосів
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 01.11.2024
А95+
А95
ДП
ГАЗ
57.29
56.59
54.09
35.79
60.99
58.99
55.99
35.99
59.99
57.99
54.99
35.98
-
53.74
49.31
33.5
59.99
57.99
54.99
35.99
56.99
54.99
51.99
34.14
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
Таро гороскоп на листопад
Прогноз для всіх знаків Зодіаку по картах на найближчий місяць
У листопаді 2024 року Плутон увійде до знаку Водолія, де пробуде наступні 20 років. Астрологи припускають, що це призведе до технологічних проривів, а також глобальних змін у світовій політиці.
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Не лякай
OSTY, Klavdia Petrivna
2
Як ніколи
Okean Elzy
3
Особистий рай
Геля Зозуля, Adam
4
Обиратиму себе
MELOVIN
5
Bad Dreams
Teddy Swims
6
А що?
MONATIK
7
The Door
Teddy Swims
8
Барабан
Артем Пивоваров, Klavdia Petrivna
9
Аромат
KDK: Kavabanga, Depo, Kolibri
10
Ендорфін
YAKTAK
Секта Богородиці
Небезпечне угрупування в Києві, до якого заманюють простачків
Киянка, на ім'я Ганна Фесун назвала себе Богородицею, а фанатів навертає через проповіді у Facebook та пропонує підтримувати їхніх коханих-бійців за фінансову допомогу: у чому секрет феномену та як з ним бути суспільству
Чи варто Україні знижувати вік призову до армії?
Захід тисне на Київ, аби мінімальний вік мобілізації було знижено до 18 років. А ви підтримуєте цю ідею?
голосів
ТОП-5 найбагатших людей світу за версією Bloomberg
1
Ілон Маск $235 млрд
2
Джефф Безос $193 млрд
3
Марк Цукерберг $188 млрд
4
Бернар Арно $184 млрд
5
Білл Гейтс $154 млрд
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
TAYANNA - Неабищо
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
Курс біткоїна просто зараз
BITCOIN (BTC)
69343.41
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Роли з голубців у клярі та білому соусі
Рецепт голубців у вигляді ролів у соусі сподобається всім м'ясоїдам, які цінують небанальні рецепти. Готувати його просто. А щоб було ще смачніше, Інформатор вже традиційно має для вас смачну пораду.
Оновлення від Apple: що нового принесе користувачам iOS 16
Уже 12 вересня виходить оновлення ОС для пристроїв Apple iOS 16. Тепер користувачі зможуть бачити сповіщення внизу екрану, отримають доступ до деяких нових додатків та зможуть покращити захист свого пристрою. Проте, від декількох цікавих функцій компанія відмовилася просто за день до виходу оновлення. Їх вихід очікується пізніше цього року, або навіть у 2023-му.
Оновлення iOS для пристроїв Apple виходить уже 12 вересня. Звичайно, iOS 16 орієнтована більше на нові пристрої компанії, а тому деякі старі моделі оновитися не зможуть. Здебільшого, моделі, молодші за iPhone 8, уже можуть не сподіватися на підтримку нової операційної системи.
Повний список пристроїв, які підтримують iOS 16:
iPhone 8, 8 Plus;
iPhone X;
iPhone Xr;
iPhone Xs, Xs Max;
iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max;
iPhone SE 2020;
iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, Pro Max;
iPhone 13, 13 mini, 13 Pro, Pro Max;
iPhone SE 2022.
Нові моделі iPhone 14 будуть виходити вже з встановленою iOS 16. Система отримала чимало нових функцій для персоналізації та цікавих додатків. Розглянемо зміни трохи детальніше.
Список основних новинок та оновлених функцій
Персоналізація – користувачі отримають додаткові параметри налаштування екрану блокування. Серед іншого, обирати можна шрифти, віджети, нові базові зображення і т.д. На екран ви можете вивести погоду, рівень заряду, будильники, сповіщення тощо.
З’являться додаткові інструменти WidgetKit для формування власних віджетів. З цікавого – шпалери на екрані стануть «головними». Тобто, годинник буде розміщуватися поза об’єктами, створюючи ефект гиблини.
iMessage: користувачі отримають можливість редагувати свої повідомлення протягом 15 хвилин. Одержувачі ж бачитимуть запис змін. Водночас, протягом 2 хвилин після надсилання ви можете скасувати відправку повідомлення. Тоді одержувачі не будуть знати, про ваші дії, якщо не встигли прочитати.
Повідомлення можна буде позначати, як «непрочитане», навіть якщо ви його відкрили.
Пошта: відправлений помилково лист можна буде швидко скасувати. У такому випадку відправка не відбудеться, і він не потрапить до папки «вхідні» в одержувача. Також ви можете заплановувати відправку листів на потім.
Функція Live Text отримає розширення: розпізнавати текст можна буде не тільки на фото, але й на відео. Також у ній можна перекладати текст, конвертувати валюту, чи переводити текст у звук.
Групи вкладок Safari: наборами вкладок можна ділитися з іншими. У такому випадку, внесені користувачем у групу зміни будуть бачити й інші.
Оновлений додаток «Будинок»: новий дизайн, організація та можливість переглядати та керувати всіма аксесуарами та підключеними пристроями.
Ключі доступу – функція замінить паролі на більш простий та безпечний спосіб входу. Автоматично не активується.
«Карти» отримають високоточний 3D City Experience. Також вони будуть висвітлювати оновлення щодо громадського транспорту. Apple Maps дасть можливість встановлювати до 15 зупинок на прокладеному маршруті.
Safety Check – функція дає змогу перевіряти, хто має доступ до паролів, програм чи іншого роду особистих даних. Таким чином, можна дізнатися, чи не користувався пристроєм хтось інший.
CarPlay – транслює екран iPhone на всі дисплеї автомобіля. Звичайно, потребує підключення.
Family Sharing – спосіб налаштування облікового запису для дитини спростили.
Додаток Fitness зроблять доступним для всіх користувачів iPhone. Apple Watch для цього тепер мати не обов’язково.
Додаток Health тепер дозволить додавати ліки, аби складати списки та графіки приймання.
Сповіщення тепер будуть з’являтися внизу екрану, а не згори.
Скасовані функції
Не дивлячись на анонс купи цікавих функцій, деякі з них не з’являться 12 вересня, як це обіцяли раніше. В останній момент стало відомо, що їх перенесено на період «пізніше цього року». Можливо, їх додадуть у найближчих оновлення ОС, але деякі з них можуть затриматися навіть до 2023-го року.
Ось деякі з цікавих функцій, які поки не з’являться в iOS 16:
Спільна медіатека iCloud: функція мала дати можливість налаштовувати спільну бібліотеку до шести пристроїв. Наразі є можливість налаштовувати спільні альбоми, але не бібліотеку. Фактично, це єдиний медіапростір для родини. Проте, функція поки не з’явиться.
«Активні віджети» – ця фішка дозволяє відстежувати процеси в реальному часі. Фактично, воно могло б виводити на екран блокування активні додатки, аби відслідковувати процеси навіть не знімаючи блокування. У будь-якому випадку, чекати на нього доведеться довше.
Функції Game Center – мова йде про підтримку SharePlay, що дозволить почати грати одразу під час виклику FaceTime. Також мова йде про інтегрування з Контактами, аби легко можна було переглядати профілі ваших друзів, якщо вони їх не закрили, саме через Контакти.
Екстрений SOS – це можливість надсилати короткі екстрені повідомлення через супутники, якщо немає доступу до інтернету чи стільникових веж. Функція повільна, але може врятувати життя людей. Проте, її також доведеться почекати.
Freeform – фактично, це віртуальна дошка для роботи. На ній кожен підключений учасник міг би залишати свої записи або редагувати інші.
Усі ці функції не з’являться в iOS 16 12 вересня. Про них повідомлять більше перед майбутніми оновленнями ОС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.